Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek:
Rüyada altın gerdanlık görmek, çok makbuldür. Rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği, tüm sorunları ve zorlukları aşma gücü ve inancı taşıyacağı, kendine olan sonsuz güveni sayesinde her işte çok başarılı olacağı anlamına gelir. Bu rüya hayallerin gerçekleşeceği, kötü günlerin, çekilen acıların ve dökülen gözyaşlarının unutulacağı ve bir daha böyle zor günlerin yaşanmayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Takmak:
Rüyada altın gerdanlık taktığını gören kişi, hayatının en güzel ve en parlak dönemini yaşayacak, işinden yana önemli oranda verim alacak, güç ve çevre kazanacak, mesleğinde sözü geçen ve yetki sahibi kişi haline gelecek ve saygınlığı artacaktır.

Rüyada Altın Gerdanlık Hediye Almak:
Rüyasında altın gerdanlık hediye aldığını gören kişi, başka biri sayesinde menfaat elde edecek ve onun omuz vermesiyle elde ettiği dünya malıyla ve parayla ömrünün sonuna kadar rahatlık, lüks, konfor ve zenginlik içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Başkasının Boynunda Altın Gerdanlık Görmek:
Bir kimse rüyada başka birinin boynunda altın bir gerdanlık olduğunu görürse onun paylaşmayı sevmeyen kişi olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin edindiği dünya malına ve biriktirdiği paraya sıkı sıkıya bağlı olduğuna başkalarıyla paylaşmak bir yana kendisinden bile sakındığına alamet eder.

Rüyada Sahte Gerdanlık Görmek:
Rüyasında sahte gerdanlık gören kişi, hayatından ve sahip olduklarından yana memnun değildir ve hep daha fazlasını elde etmenin yollarını aramakla meşguldür diye yorumlanır.

Rüyada Parlak Kolye Görmek:
Rüyada parlak kolye görmek, rüya sahibinin yaşam enerjisi ile kıpır kıpır, hayat dolu oluşu sayesinde çevresindekileri de olumlu yönde etkilediğine ve onlara umut verdiğine delalet eder. Bu özelliği sayesinde kişinin etrafı hep kalabalık olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. behcet_n_1981 dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 2. kizilay dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. aslan dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 4. aşk dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle