Rüyada Altın Çaldırmak

Rüyada Altın Çaldırmak:
Rüyada altın çaldırmak, sıkıntılardan kurtulmak ve rahata ermek manasına geldiği gibi, kişinin mevcut sıkıntılarından yakınlarından birinin desteği ile kurtulacağı anlamına da gelir. Rüyada altın çaldırmak, bazı durumlarda kişinin kısmetlerinin de başkası tarafından engellendiği ve bu nedenle sorunlar yaşanacağı şeklinde de tabir edilebilir. Çaldırılan altının sayısı fazla ise, kişi maddi açıdan büyük bir sıkıntı yaşar ve ticaret ile uğraşıyorsa iflas eder. Az miktarda altın çaldırmak da hastalığa yakalanmak şeklinde de yorulur.

Rüyada Altın Çaldığını Görmek:
Rüyasında altın çalan kimse, arkadaşı tarafından haksızlığa uğrar ve kendisi hakkında ortalıkta çok sayıda dedikodu dolaşır. Güvenilmez ve yalancı bir kişiliğe sahip olunduğuna ve bu nedenle tüm işlerinin de aksi gittiğini bildiren rüya, İslami yorumlara göre de kişinin hak yoluna dönmesi konusunda bir ihtar niteliğindedir. Gelecek kötü bir haberin de öncüsü olan rüya, kişinin alacağı haberden sonra hayatının tam aksi yönde bir seyre kavuşacağı ve büyük felaketler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Çalmak:
İslami açıdan kişinin imandan uzaklaştığını ve başkalarının rızkını, kısmetini çaldığını bu nedenle çok büyük bir günah işlediğini gösterir. Rüyada altın bilezik çalmak bazı yorumlara göre de kişinin tüm sıkıntılarının yok olacağını ve kısa süre içinde beklenmedik güzel gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Altın bilezik çaldığını gören kimse, gerçek hayatında huzurlu olur ve ruhsal olarak da iyi bir duruma geleceğine delalet eder.

Rüyada Altın Çaldırmak Psikolojik Yorumu:
Psikolojik açıdan, gerçek yaşamında sahip olduğu değerli malları kaybetmekten korkan veya hırsızlığa maruz kalacağından endişe eden kişileri simgeler. Evinde çok sayıda altına sahip olan kimseler de hırsızlıktan korktukları için gün içinde bu tip düşünceler zihinlerinde yer ettiğinden, rüyalarında da bilinç altları açığa çıkar ve altın çaldırdıklarını görürler. Endişe ve korkuların rüyalarda ortaya çıkmış hali olarak açıklanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Eylul dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. cevat dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. KEZBAN dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Altın Çaldırmak yazıları çok güzel..

 4. cansu dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 5. pink dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 6. SeLim dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Altın Çaldırmak

 7. yaren dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle