Rüyada Altın Bozdurmak

Rüyada Altın Bozdurmak:
Rüyada altın bozdurmak, ganimet elde etmek, ele geçecek çokça para ve mal, sıkıntı çekmeden zengin olma ve maddi sıkıntıların son bulmasına yorulur. Yine bu rüya para elde ederek, yoksulluktan kurtulmaya, makam ve mevki sahibi olmaya, iş hayatında yapılan yatırımların iyi sonuçlanmasına ve feraha ermeye işarettir. Bazı yorumculara göreyse bu rüya çalışma hayatında zorluk yaşamaya, elden para çıkmasına, korku ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek:
Rüyada bulunan altın isabet edecek üzüntü ve kederdir. Eğer bu altın, para cinsinden bir şey ise devlet işine girme, sevinme ve mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Beş Adet Altın Bulduğunu Görmek:
Bu rüya kişinin ibadeti ile ilgilidir. Rüyada görülen beş altın beş vakit namaza işarettir. Rüyada beş altın bulan namazlarına devam eden birisi olur. Rüyada beş altını kaybetmek dinde gerilemeye, ibadetlerini bırakmaya ve dünyevi işlere dalmaya işaret eder.

Rüyada Bilezik Takmak:
Bu rüya elde edilecek ganimet, para ve konulacak mirastır. Rüyada altın bilezik takan kişi eğer bekârsa evlenir. Altın yüzüğün anlamı da bu şekildedir. Rüyada görülen altın bilezik, hayırlı ve güzel kazançlardır. Böyle bir rüya gören kişi işlerinde atılım yapar ve güzel bir mevkiye gelir. Birden çok altın bilezik takmak da çokça para kazanmak, yüklü bir mal elde etmeye işaret eder.

Rüyada Altın İşleyen Adam Görmek:
Rüyada ham altını işleyerek ziynet yapan birisini gören dürüst ve ahlaklı bir adamla karşılaşır. Bu rüya insanlara öğüt veren, yanlış yollardan döndüren, nasihat edici ahlaklı bir kişidir demektir.

Rüyada Altın Erittiğini Görmek:
Rüyasında altın eriten kişi mahkeme işleri ile uğraşır. Bu rüya kısa süreli sıkıntıdır. Sonunda kendi lehine bir sonuç alarak tüm keder ve üzüntülerinden kurtulmaya işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. life dedi ki:

    Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

  2. ASUMAN dedi ki:

    elinize sağlık gok güzel Rüyada Altın Bozdurmak

  3. yusuf_balel dedi ki:

    Çok çok güzel A

BİR YORUM YAZ
site ekle