Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek:
Rüyada altın bilezik taktığını görmek, hayırlı ve güzel işlere işarettir. Rüyada altın bilezik takan kişi çok başarılı olacağı işler yapar ve çalışma hayatında güç ve kuvvet sahibi olur. Bu rüya aynı zamanda elde edilecek ganimet, para ve makamdır. Bu rüyayı gören kişi eğer bekarsa gerçekten hayırlı bir eşe sahip olur; evli ise de eşinden oldukça büyük faydalar ve hayırlara işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Satın Almak:
Rüyasında altın bilezik satın alan kişi hayırlı bir kısmete kavuşur. Yine bereketin artması, bolluk, kuvvet ve güç olarak da yorulabilir. Bu rüya bazı alimlere göre ise iş hayatında becerikli olmaya ve yapılan işlerin sonucunda oldukça zengin olmadır diye açıklanır.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Etmek:
Rüyada altın bilezik hediye almak veya hediye etmek oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüya, insanlara iyilik eden hayırlı bir adamdır. Yine toplu bir mala konmaya, ele geçecek çokça paraya, zorluk çekmeden kazanılacak mala ve ganimete delalet eder.

Rüyada Altın Bileziğin Kırıldığını Görmek:
Bu rüya, gören kişinin kısa süreli bir hastalık geçireceğine işarettir. Yine bazı yorumculara göre ise çekilecek üzüntü ve zorluklardır. Bu rüyayı gören kişi sıkıntı çektikten sonra kolaylığa kavuşur demektir.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak:
Bu rüya çok farklı şekillerde yorumlanabilir. Bazen bu rüyayı gören kişi iş hayatında zarar uğrar ve para kaybeder. Bazense kuvvet ve güç sahibi olmaya, para elde etmeye, kadınlar için ziynete, hayırlı kısmete ve evliliğe delalet eder.

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek:
Rüyada görülen altın gerdanlık Hacca veya Umreye gitmeye yorulur. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Dini açıdan gelişmek, ibadetlerini yerine getirmek ve ahlaklı olmak anlamlarına da işaret eder.

Rüyada Altından Yapılmış Herhangi Bir Eşya Görmek:
Böyle bir rüya güzel ahlak ve gelecek mutlu günlerdir. Altından yapılma bir eşyada yemek yemek veya bir şey içmek ise sıkıntı, gam veya kedere delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. vahsi dedi ki:

  Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 2. Eylul dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. ypekez dedi ki:

  Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 4. mehmet dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

BİR YORUM YAZ
site ekle