Rüyada Altın Bilezik Takmak

Rüyada Altın Bilezik Takmak:
Rüyada altın bilezik takmak, rüyayı gören kişinin, gönül ilişkisi yaşadığı sevgilisinin çok sadık bir insan olduğuna ve bu yüzden ne olursa olsun sevgilisini çok sevdiğine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aile hayatında pek tanımadığı çok uzak bir akrabasından yüklü bir mirasa sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmek:
Rüyada altın bilezik görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kazandığı parayı ve malı fakir insanlara harcamasından ötürü Allah’ın daha fazla bereket ve bolluk sağladığına delalet edilir. Ayrıca, rüya sahibinin, çok iyi ve dürüst insan olmasından ötürü hayırlı bir erkek evlat sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Ölüde Bilezik Görmek:
Rüyada ölüde bilezik görmek, rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve ölümünden çok üzüntü duyduğu bir ahbabının mezarında huzur içinde yattığına işaret eder.

Rüyada Bileziği Kolda Görmek:
Rüyada bileziği kolda görmek, iş hayatında yapılacak çalışmalar, ortaya konacak projeler ve gerçekleştirilecek işlerin nasıl sonuçlanacağı ve başarılı olup olamayacağı hakkında bir merak duymaya ve olumsuz bir sonuç ile zararlı çıkılması halinde çok büyük bir sıkıntı yaşamaya işaret eder.

Rüyada Bileziği Kolundan Çıkarmak:
Rüyada bileziği kolundan çıkarmak, rüya sahibinin, yapacağı çok büyük bir hata yüzünden çok sevdiği ve değer verdiği eş, dost ya da akrabalarından biri ile çok kötü bir şekilde küseceklerine ve rüyayı gören kişinin, bu konu hakkında kendi kendisine çok kızacağına delalet eder.

Rüyada Bileziği Kırmak:
Rüyada bileziği kırmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük stres ve baskı altında olduğuna, iş yerinde ve evinde temizliğine ve beslenmesine özen göstermemesinden ötürü çok kötü bir rahatsızlığa yakalanacağına ve bu yüzden iş hayatında çok sıkıntılı ve parasız zamanlar yaşayacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. mavi_m dedi ki:

    Rüyada Altın Bilezik Takmak yazısı güzel tşkler Admin

  2. Ferhat dedi ki:

    Bu siteyi çok begendim Rüyada Altın Bilezik Takmak yazılarınız güzel

  3. Ahmet dedi ki:

    Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle