Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada Altın Bilezik Görmek:
Rüyada altın bilezik görmek, estetiğe, zarafete ve güzelliğe delalet eder. Rüyasında altın bilezik gören bir hanımefendi, bakımına önem veren, giyinmeyi ve takınmayı çok seven, bu sayede de her gittiği ortamda parıldayan bir güzellik ile tüm gözleri üzerine çeken kişi olarak ifade edilir. Rüya sahibi, uyandığında bile eşine güzel görünmek için hemen aklanıp paklanıp, süslenir. Bir kadın rüyasında altın bilezik görürse eğer bu onun kendisine duyduğu sevgiye ve saygıya delalet eder. Rüyada altın bilezik görmek erkek için aynı şekilde yani hayırlı olarak ifade edilmez. Rüya sahibi için sıkıntı ve ağırlık anlamına gelir. Kişinin içine düşeceği güçlük olarak işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek:
Rüyada altın bilezik takmak kadın ya da erkek fark etmeksizin hayırlı olan şeylere delalet eder. Rüya sahibi herkes tarafından sevilen ve saygı gören kişidir ama en çok da hayat arkadaşı olacak kişiden hayır görecektir. Sevgilisi, nişanlısı ya da eşi kendisini el üstünde tutacak, her türlü ayıbını örtecek ve eksik olan yanlarını tamamlayacaktır diye açıklanır.

Rüyada Altın Bilezik Bulmak:
Büyük bir kısmet almak anlamına gelir. Rüya sahibi evlilik teklifi alabilir, güzel bir birlikteliğe başlayabilir, sevgilisi ile nişanlanabilir ya da maddi anlamda bir kazanç elde edilir diye açıklanır.

Rüyada Altın Bilezik Hediye Almak:
Rüya sahibinin çalışmasına gerek kalmadan alacağı bir mal ya da toplu paradır. Rüyasında altın bilezik aldığını gören kişiye ortak bir maldan ya da paradan pay düşecek demek diye açıklanır.

Rüyada Altın Bilezik Kırılması:
İyi şekillerde tabir edilmez. Hastalık ve yokluk anlamına gelir. Rüya sahibinin ölümcül olmayan bir hastalığa yakalanması ve bir süre tedavi görmesi şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda da maddi olarak zor günlere işaret eder.

Rüyada Birinin Koluna Altın Bilezik Takmak:
Bir kimsenin menfaatini korumaya yönelik bir iş yapmaya, ona kazanç sağlama imkanı sunmaya ve maddi olarak kendisine güç vermeye delalet eder. Rüyada birinin koluna burma altın bilezik takmak, rüyayı gören kişinin kendisi adına şeref addettiği bir davranışta bulunması ve deyim yerindeyse bunun için koltuklarının kabarması demektir. Rüyada birinin koluna sahte bilezik taktığını görmek, bir durumu kotarmak ya da bir olayı idare etmek için beyaz yalanlar söyleneceği anlamına gelir. Birinin koluna beyaz altından yapılmış bilezik takmak, bir tercihinden ötürü yanlış değerlendirilemeye, dedikoduya maruz kalmaya ama çok geçmeden haksızlık yapan kişilerin hatalarını farkederek mahçup olmalarına yorulur diye açıklanır.

Rüyada Altın Bilezik Saklamak:
Rüyayı gören kişinin varsa yatırımları, birikimleri ve variyeti hakkında çok ağzı sıkı olduğuna, kimseye gelirinden bahsetmediğine ve bu konular üzerinde konuşmaktan da hiç hoşlanmadığına alamet eder. Rüyada anne babadan altın bilezik saklamak, özel hayattan yana sessiz sedasız adımlar atmaya, rüyada eşinden altın bilezik saklamak, ileride yaşanacak bir anlaşmazlık nedeniyle bir ayrılık söz konusu olursa diye kendini güvenceye almak adına para biriktirmeye yorulur. Rüyada yastık altında altın bilezik saklamak, gizlice yapılmak istenen bir işi eline yüzüne bulaştırmaya ve bu nedenle herkesin duymasına sebep olmaya işaret eder.

Rüyada Kendine Altın Bilezik Takıldığını Görmek:
Rüyada anne tarafından kendine altın bilezik takıldığını görmek, anneden öğrenilecek işe yarar ve zamanında kendisinin tecrübe ettiği için çok işe yarayacak bazı detaylara, bilgilere, doğrulara ve gerçeklere alamet eder. Rüyada baba tarafından kendine altın bilezik takıldığını görmek, onun şanına, onuruna, soyadına ve namına layık bir hayat sürmek için kendisinden gelecek nasihatlere ve bu nasihatleri dikkate almaya işaret eder. Rüyada akraba tarafından kendine altın bilezik takıldığını görmek, rüya sahibinin ihtiyaç duyduğu bir anda iyi niyetli bazı insanlar tarafından teselli edilmesine delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Düşürmek:
Bir işte başarısız olmak nedeniyle gelir kaybı yaşamak anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin ticarete atılmak için yaptığı hamlenin doğru olmayışı nedeniyle ticarette tutunamamasına yorulur. Rüyada altın bileziği evde düşürmek, çabuk hallolacak bir sorun ya da hemen geçecek bir hastalıktır. Rüyada altın bileziği dışarda düşürmek, meşakkate düşmeye işaret eder. Rüyada altın bilezik düşürmek ve bulamamak, bir dikkatsizlik nedeniyle emeğin helak olması demektir. Rüyada altın bilezik düşürmek ve sonra bulmak, rüya sahibinin tabiri caizse yüreğini ağzına getirecek bir gelişmeden ders almasına bu sayede daha dikkatli, özenli ve temkinli davranmasına işaret eder.

Rüyada 3 Altın Bilezik Görmek:
Rüyada kuyumcuda 3 altın bilezik görmek, maddi değeri büyük bir mala ya da eşyaya imrenmek ve ona sahip olmayı istemektir. Rüyada kolunda 3 altın bilezik görmek, meslekten yana zengin olmak yani birden fazla iş yapabilme yeterliliğine ve bilgisine sahip olmaktır. Rüyada başkasının kolunda 3 altın bilezik görmek, rüya sahibinin makamı, statüsü, konumu, güzelliği (yakışıklılığı),başarısı ve zenginliği konusunda onun yerinde olmak istediği bir kimsenin varlığına yorulur. Rüyada 3 sahte altın bilezik görmek, bir düşünce, öngörü ya da tahmin konusunda yanılmak olarak yorumlanır.

Rüyada Kırık Altın Bilezik Görmek:
Bir şansı kıl payı kaçırmaya ya da bir kısmeti dakika farkıyla alamamaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yer ya da zamanlama nedeniyle sahip olamayacağı nasibidir. Rüyada kırık altın bileziği yapıştırmaya çalışmak, bir konuda beyhude nefes tüketmeye ve üzerinde uzun uğraşlar vermeye yorulur. Rüyada kırık altın bilezik satmak, zararına bir iş yapmaya ve borcunu kapatmak için elindekileri neredeyse yok pahasına satmaya işaret eder. Rüyada birine altın bilezik hediye vermek, rüya sahibinin yapacağı bir işin ya da alacağı bir malın kimseler tarafından beğenilmemesi ve tercihinden ötürü insanların kendisini eleştirmesine işaret eder.

Rüyada Altın Bilezik Çaldırmak:
Rüyada altın bilezik çaldırmak, güvenilen bir kimseden darbe yemeye ya da rüyayı gören kişinin kendi hatası olarak kabul edeceği bir durumu yaşamak ya da tatsız bir olayın muhatabı olmak zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada altın bilezik seti çaldırmak, yılların birikimine ya da çalışmasına yazık edecek bir işe girmek ve iflasa uğramak demektir. Rüyada hediye olarak gelen altın bileziği çaldırmak, rüyayı gören kişinin başına, kendisinde hatırı büyük olan bir kimseye söyleyemeyeceği ve o kişiyle doğrudan alakalı olduğu için öğrenmesi durumunda o kimseyi kırmaktan, üzmekten ya da kaybetmekten korkacağı bir iş gelmesine işaret eder.

Rüyada Topraktan Altın Bilezik Bulmak:
Rüyayı gören kişinin kutsal saydığı ve çok değer verdiği bir insandan ya da bir bir yerden gelecek kolay rızık anlamına gelir. Tamamen şansa bağlı bir nasibi yemek demektir. Rüyada topraktan sahte altın bilezik bulmak, kısa yoldan kalkınmanın yollarını aramaya ve bu konuda pratik ve işe yarar bilgilere ulaşmaya çalışmaya fakat sonunda çalışmadan kazanmak diye bir gerçek olmadığını anlamaya işaret eder.

Rüyada Bebeğin Kolunda Altın Bilezik Görmek:
Haneye gelecek bir aile bireyinin ya da misafirin beraberinde getireceği hayır, iyilik, güzellik ve uğur anlamına gelir. Gelişiyle hayatı tümden ve olumlu şekilde değiştirecek bir insanın varlığıdır. Rüyada bebeğin kolunda haddinden büyük bir altın bilezik görmek, kendisinden beklenmeyecek bir kimsenin göstereceği üstün başarılar demektir. Bu kişi aileden olup özellikle de mesleğinde umulmayacak kadar üstün özelliklere sahip olacak ve yükselecektir. Rüyada bebeğin kolunda dar ve küçük bir altın bilezik görmek, aileden birinin başarı gösteremeyeceği bir alanda iş yapma konusunda ısrarcı olacağına delalet eder.

Rüyada Yamuk Altın Bilezik Görmek:
Bir yetenek sınavında ya da bir meslek dalında istenilen performansı gösterememeye bu nedenle üzülmeye, hüsrana uğramaya ve kendini aileye, eşe dosta ve çevreye karşı rezil olmuş hissetmeye yorulur. Rüyada yamuk altın bilezik takmak, eksiklere ve yanlışlara rağmen kariyerinde ilerlemeye ve yetersizliğinden utanmak yerine kendini olabildiğince geliştirmek için çabalamaya alamet eder. Rüyada birine yamuk altın bilezik takmak, eldeki yetersiz imkanlardan hiç gocunmadan yine de eşi dostu mutlu etmeye çalışmak ve bu konuda kimilerinden takdir görmek, kimilerinden de tepki almak demektir. Rüyada kendine yamuk altın bilezik takıldığını görmek, bir beklentinin karşılığında hoşnutsuz olunacak ve memnun kalınmayacak bir sonuçla karşılaşmaya, mutsuz olmaya ve yüzünün asılmasına delalet eder.

Rüyada Altın Bilezik Görmenin Psikolojik Yorumu:
Daha ziyade sıklıkla bayanların gördüğü rüyalardandır. Rüyada altın olsun olmasın bir takı taktığını, ya da hediye aldığını görmek bayanlara özgü bir rüya olmakla birlikte eşine, annesine, sevgilisine ya da çok sevdiği bir kız arkadaşına altın bilezik hediye ettiğini ya da taktığını görmek de beylerin gördüğü rüyalardandır. Özellikle altın bilezik toplumda meslek sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Kariyer sahibi olmak isteyen bireyin bu yaygın söylemden etkilenerek görmesi muhtemel bir rüya çeşididir. Ayrıca bireyde ziynete ya da değerli takılara olan merakın veya birikim yapma, iş kurma gibi bir takım isteklerin ve planların da göstergesi demektir diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. intelv2 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 2. mami dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 3. Halill dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 4. ebru dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 5. ahlaksiz dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 6. suat dedi ki:

  Harika A

 7. aşk dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 8. snow dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 9. erman amasya dedi ki:

  Tsk Admin

 10. hamit dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 11. rose dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 12. ypekez dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 13. b0001s dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 14. KaderimNET dedi ki:

  sağolun Admin

 15. polis dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 16. hatice dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 17. esra18 dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 18. kizilok dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle