Rüyada Altın Almak

Rüyada Altın Almak,

Rüyada altın almak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da eğitim hayatında usta ya da uzman olmuş, büyük, deneyimli ve herkes tarafından bilinen ve sevilen bir kişiyi kendisine örnek aldığına, yaptığı çalışmalarda, sergilediği hareketlerde ve ortaya koyduğu projelerde bu kişinin büyük etkisinin görüldüğüne yorumlanmaktadır.

Rüyada Kuyumcudan Altın Almak,

Rüya sahibinin örnek aldığı kişiden esinlenerek gerçekleştirdiği bir iş ya da çalışma sayesinde çok büyük ve hayırlı bir kazanç elde edeceğine, yaptığı çalışmaların rağbet görmesinden ötürü çok büyük bir sevinç duyacağına ve bu sayede kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Satın Almak,

İş hayatında örnek alınan kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanmaya ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder. Aynı zamanda, bu durumun rüyayı gören kişinin, aile hayatına da yansıyacağına ve refah içinde çok güzel ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Çeyrek Altın Almak,

Rüya sahibinin, iş hayatında kazandığı paralar ve başarılar yüzünden ister istemez sıkıntılı ve sorunlu durumlara düşeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Birinden Altın Almak,

Eğitim hayatında ve çalışma hayatında çok güzel ve hayırlı olaylarla ve durumlar ile karşılaşılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine ve çok rahat bir hayat sürüleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Altın Kolye Almak,

Uzun zamandan beri gönül ilişkisi yaşamaktan kaçınan rüya sahibi için yanıp tutuşan, gizli gizli takip edip yollarını gözleyen ve ona gönül bağlamış birinin varlığına yorumlanmaktadır

Rüyada Altın Bilezik Almak,

Rüyayı gören kişinin, kendisine örnek olarak aldığı kişiden yüklüce bir miras kalacağına yorumlanmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. olimpus dedi ki:

    elinize saglık teşekkurler Admin…

  2. bedriye dedi ki:

    Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

BİR YORUM YAZ
site ekle