Rüyada Altı Görmek

Rüyada Altı Görmek:
Rüyada altı görmek, genellikle zamanla alakalı bilgiler verir. Rüyanın bütününe uygun şekilde değerlendirilmesi gerekir. Genel anlamda kişinin beklentilerinin veya olmasını çok arzuladığı işlerin, olayların gerçekleşmesi için altı zamana ihtiyaç olduğunu bildirir. Altı uğurlu bir rakam olduğundan kişinin şansının yüksek olacağını, beklentilerinin pek çoğuna sahip olacağını ve mutlu bir hayat süreceğini de bildirir diye yorumlanır.

Rüyada Altı Rakamı Görmek:
Vakti gelen bir kısmeti işaret eder ve rüya sahibinin altı vakitte alacağı iyi haberler sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğini, geleceğe umutla bakacağını ve belirlediği hedeflerine de altı vakit sonra ulaşacağını bildirir. Ev almak, işe girmek veya yola çıkmak gibi durumlarda altı rakamı gören kişilerin emellerine ve isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Şansı dönen rüya sahibinin kendisine olan güvenini tazeleyeceği fırsatlar elde etmesine, karşı cinsle ilişkileri açısından da güzel tanışmalar yaşayacağına yorumlanır. Altı rakamı görenlerin sabretmesi ve çalıştıkları işte daha dirayetli davranmaları gerekir. İyi ve güzel günlerin kişiyi beklediğini, pek çok kapının açılacağını ve eski dertlerin hiçbirinin anımsanmayacağını da bildiren güzel günlere işaret eder.

Rüyada Altı Kişi Görmek:
Bir toplantıya katılan rüya sahibinin kendisine verilen bir görev neticesiyle kısa süre sonra yurt dışına gideceğine, çıkacağı yolculukta hem iş, hem de özel hayatı ile ilgili çok değişik olaylar yaşayacağını, tecrübelerini artırarak geri döneceğini ve kariyerinde bu yolculuk sayesinde pek çok basamağı hızla çıkacağını bildirir. İş konusunda kişiye yardımlarda bulunacak ve onun ilerlemesine, istediği mevkiyi elde etmesine katkıda bulunacaklarını delalet edilir.

Rüyada Altı Görmenin Psikolojik Yorumu:
Hayatında altı rakamının uğuruna inanan veya bu rakamla ilgili bir tarihte kişiyi derinden sarsan, şoke eden bir olayın yaşanması sonucunda duyulan korkuyu ifade eder. Altı rakamına dair saplantı geliştirmenin ve bu rakam söz konusu olduğunda her şeyin kötü olacağını veya başına fena bir şeyin geleceğine inanan kişilerin ruh hallerine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. Beyanet dedi ki:

  Cok guzel site iyi ki varsnlz

 2. mine_arslan_198 dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 3. Anonim dedi ki:

  ben ona hediye almisim, ama ona az geliyor, cunku Yengemin 6’tane cocugu olmus. 3’tane olmus dayimdan ve 3’tane baska erkek’ten. benim belimdeki siyah kiyasi’da istedi. ben ona dedim “o’nu ablama vercem.
  Sonra da kendi kardesimi ve ablami bir beyaz otelde (3 diyer odalarda) toparlak kirmizi turk ayi ve yildizi ustunde gordum. Otelcibana dedi onla(lari) hic iyi bakmiyorlar.
  Yengemin kucuk gelinini gordum ve yengenden sikayetçidi.

 4. cevat dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. hocetin dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 6. baby2674 dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 7. lutfiye dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 8. yıldız dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 9. Sevgi dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Altı Görmek

 10. cemal dedi ki:

  Harika bir yazı Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle