Rüyada Alnından Öpülmek

Rüyada Alnından Öpülmek:
Rüyada alnından öpülmek, kişinin büyük başarılar elde edeceğine, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine ya da yönetici, idareci gibi bir pozisyona geleceğine işaret eder. Rüyasında alnından öpüldüğünü gören kişi ailesini gururlandıran işler yapar ve çevresi tarafından takdir toplar. Bu rüya aynı zamanda kişinin sahip olacağı büyük bir şansa, üne ve şöhrete de delalet eder. Hayırlara vesile olan rüya sevindirici, gurur verici haberlere ve gelişmelere işaret eder.

Rüyada Başka Birinin Alnından Öpmek:
Aile veya yakın çevrede sevilen bir kimsenin elde edeceği başarıdan mutlu olunacağı anlamına gelirken, aynı zamanda sevilen kimselerin yaşayacağı hayırlı gelişmeler için o kişinin tebrik edileceği anlamlarına da gelir. Alnından öpülen kişi bekar bir bayansa istemeye gelineceği, söz veya nişanının yapılacağı anlamlarına da gelir. Bekar bir erkeği alnından öptüğünü gören kişi o kimsenin iş ile ilgili bir başarı haberini alır. Aile üyelerinden birinin alnından öpülmesi de tüm haneyi ilgilendiren güzel bir habere işaret eder.

Rüyada Birini Öpmek:
Genellikle güzel haberlere yorumlanan rüya, yeni bir bebek haberine, mal ve mülkün artmasına, zenginliğe, bol kazanca ve berekete yorumlanır. Aileden birilerini öptüğünü gören kimsenin hanesinde mutluluk daim olur. Uzun zamandır haber alınamayan bir kimseden gelecek haberlere de işaret eden rüya, düğün, nişan, söz ya da doğum gibi kutlamalara da işaret eder.

Rüyada Alnından Öpülmek Psikolojik Yorumu:
Psikolojik olarak böyle bir rüya gören kimse, yakın çevresi, ailesi ve arkadaşları tarafından kabul görmek, gururlanmalarına sebep olmak ve başarı elde etmek istemektedir. Günlük hayatta takdir toplamak ve kabul görmek gibi istekleri olan kimselerin rüyalarında alınlarından öpüldüklerini görmeleri olağan olduğu gibi, sembolik olarak alından öpülmek, kişinin evlenmek istemesine ve bu durumun ailesi tarafından da onay görmesine duyulan arzunun ifadesi olarak açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. turkan dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site.

 2. Halill dedi ki:

  Çok çok güzel A

 3. dilek2801 dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Alnından Öpülmek

 4. efe dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. akanborsaci dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 6. gulsunbul dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 7. gul dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 8. pandora dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle