Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya Gitmek:
Rüyada Almanya’ya gitmek, rüya sahibinin büyük hedefler peşinde olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören kişinin zoru başarma isteği ve hevesi içinde olduğu, zorluklarla baş etme gücünü kendine bulduğu, karşısına çıkan tehlikeli işlerden korkmadığı, bilakis üzerine üzerine gitmeyi tercih ettiği şeklinde yorumlanır. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya, kazancın, mutluluğun, bolluğun ve bereketin garanti olacağına ve ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada Almanya’da Olduğunu Görmek:
Rüyada Almanya’da olduğunu gören kişinin büyük hayal kırıklıkları yaşayacağı yorumu yapılır. Rüya sahibinin, yüzde yüz olacak gözüyle baktığı ve kendini hep bu doğrultuda şartladığı, başarısızlığı aklının ucundan dahi geçirmediği bir işinde başarısız olacağı ve çok üzüleceğine yorulur.

Rüyada Gurbete Gitmek:
Rüyasında gurbete gittiğini gören kişi, çok çalışacak, emeğinin karşılığını alacak bu sayede maddi güç elde edip, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracak demektir. Rüyayı gören kişinin, azimli, hırslı çalışkan, cesur, gözü kara olduğu yönde açıklanır.

Rüyada Yurtdışına Gitmek:
Rüyada yurtdışına gittiğini gören kişinin kafasının çok karışık olması nedeniyle sürekli kararsızlık yaşadığına işaret eder. Bu durum hem rüya sahibini hem de çevresindekileri zor durumda bırakıyor, en yakınlarını da isyan ettiriyor demek diye yorulur.

Rüyada Yolculuk Yapmak:
Rüyada yolculuk yapmak, rüya sahibinin ileriye yönelik bazı yatırımlar yapmak istediği ve bunun için sermaye biriktirdiği anlamına gelir. Rüya sahibi, bir koyduğu işten üç alacağı bir işi kovalıyor ve geleceği için planlar kuruyordur diye yorulur.

Rüyada Yol Hazırlığı Yapmak:
Bir kişi rüyasında yol hazırlığı yaptığını görürse, o kişi iş hayatında muvaffak olacak ve hak ettiği koltuğa oturmayı mutlaka başaracak demektir. Rüya sahibinin iyi bir kariyer edineceğine ve geldiği yeri kaybetmemek için elinden geleni yapacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Ruyacı dedi ki:

  Rüya tabirlerinin tamamını yükleseniz iyi olurdu

 2. sevdam dedi ki:

  Evde kalmış kızların hepsi inatçıdır..

 3. Neslihan dedi ki:

  Allah razı olsun.

 4. Iale dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Almanya’ya Gitmek..

 5. orhn88 dedi ki:

  Beğendim. Admin

 6. maya dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 7. intelv2 dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 8. akrep dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 9. maya dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 10. beytullah dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 11. deneycii dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 12. doktorNO dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle