Rüyada Alman Görmek

Rüyada Alman Görmek:
Rüyada alman görmek, kısa süre içinde büyük bir atılım gerçekleştirileceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan öz güvenin tekrar inşa edileceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, başarılı bir kişi olunacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına işaret eder.

Rüyada Alman Kurdu Görmek:
Rahatsızlık veren durumların uzaklaştırılacağına, hayırsız kişilerle irtibatın kesileceğine, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına ve büyük maddi kazançlar elde edileceğine işaret eder. Aynı zamanda, güvenilen bir kişi sayesinde çok doğru işlere girileceğine ve parasal bir ferahlama yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Alman Pastası Görmek:
Yaşanan tatsız olaylardan ötürü kaçmış olan ağız tadının geri geleceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine alamet edilir.

Rüyada Alman Askeri Görmek:
Kişinin, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar sayesinde iş açısından çok güzel ve hayırlı bir mevkiye terfi alacağına, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine ve rakip olarak görülen kişilerin türlü hileler yapmalarına rağmen işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Alman Kadın Görmek:
Karlı bir işe girileceğine, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına ve yapılacak bazı projelerle çok tanınan ve sevilen biri olunacağına dair açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. polyana dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Alman Görmek..

 2. fIash dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 3. vahsi dedi ki:

  cok güzel bir site A kategorisi hemde

 4. rose dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Alman Görmek

 5. mopus43 dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle