Rüyada Almak Görmek

Rüyada Almak Görmek:
Rüyada almak, rüyayı gören kişinin uykusunda aldığı objenin niteliğine ve özelliklerine bağlı olarak özele indirgenerek tabir edilebilirken genel anlamı itibariyle de iki şekilde tabir edilir. Bu rüya hem şer hem de hayır olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin uykusunda çok istediği ve sevdiği bir objeyi aldığını görmesi, şans, bolluk, bereket, zenginlik, mutluluk ve sevinç olarak kabul edilir. Rüya sahibinin uykusunda kendisini hiç memnun etmeyecek bir şey aldığını görmesi de şanssızlık ve uğursuzluk olarak açıklanır.

Rüyada Birşey Almak:
Rüyada birşey almak, rüyayı gören kişinin uykusunda aldığı o şey üzerinden tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hoş, güzel ve değerli bir şey aldığını görmesi, rahatlığa, ferahlığa, esenliğe alamet eder. Fakat rüya sahibinin çirkin ve değersiz bir şey alması zarara uğrayacağına, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına ve başarısızlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Mesaj Almak:
Rüyayı gören kişinin hedeflerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşmesi sayesinde hayatının istediği yönde seyretmeye başlayacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada Abdest Almak:
Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, sorunlarından, hastalıklarından ve maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, rahat nefes almaya başlayacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, verimliliğinin de artacağına delalet eder.

Rüyada Para Almak:
Rüyayı gören kişinin rakiplerine karşı çok başarılı olacağı, onların önüne geçeceği, sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağı ve garanti olacak kazanca, mutluluğa, rahatlığa, lükse ve konfora kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Ev Almak:
Rüyayı gören kişinin uykusunda yeni ve güzel bir ev aldığını görmesi hayatının olumlu yönde ilerleyeme başlayacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, kişinin isteklerine nail olacağına delalet eder. Rüya sahibi uykusunda eski ve kötü bir ev aldığını görürse hayal kırıklığı yaşayacak demektir diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kizilay dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 2. gril dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 3. umut dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 4. logologo dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle