Rüyada Allık Sürmek

Rüyada Allık Sürmek:
Rüyada allık sürmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında kendisini olduğundan farklı ve daha iyi gösteremeye çalışıp insanları aldatmasına ve yaptığı ya da yapacağı kötü ve utanç verici şeyleri eş, dost ve akrabalarından gizlemesine tabir edilir. Aynı zamanda, sosyal çevrenin değişmesi ile davranışların, alışkanlıkların değişmesine ve rüya sahibinin, karakterinde meydana gelecek kirlenmeye işaret eder.

Rüyada Kendi Çabasıyla Allık Sürmek:
Rüyada kendi çabasıyla allık sürdüğünü gören kişinin, kimseden yardım ya da destek almadan kendisine uygun gördüğü bir kişi ile aşk yaşamasına delalet eder.

Rüyada Krem Sürmek:
Rüyada krem süren kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında sevdiği ve saydığı kişilerden birine hiç gereği yokken bir yalan söylediğine ve o kişiyi bu şekilde aldattığına delalet eder.

Rüyada Krem Süren Erkek Görmek:
Rüyada krem süren erkek görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, aile hayatında ve sosyal hayatında yaptığı işler ve ortaya koyduğu çalışmalar için etrafındaki insanlara ya da yeni tanıdığı kişilere yalan söyleyip işlerinde hileye başvuracağına delalet eder.

Rüyada Yüzündeki Kremi Silmek:
Rüyada yüzündeki kremi silip çıkartan kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaptığı kötü şeylerden ve söylediği yalanlardan ötürü pişman olacağına ve artık normal insanlar gibi namuslu ve dürüst bir kişi olarak hayatını sürdüreceğine delalet eder.

Rüyada Eline Krem Süren Kadın Görmek:
Rüyada eline krem süren kadın görmek, rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği ve karşılaşmak için birçok kez dua ettiği hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına ve güzel bir ilişkiye yelken açacağına işaret eder.

Rüyada Ayağını Kremlemek:
Rüyada ayağını kremleyen kişinin, hayatında karşılaşacağı tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. İrem dedi ki:

  Güzel site. Başarılar.

 2. Elif Demir dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 3. recep dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 4. sebahat dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle