Rüyada Alkol Görmek

Rüyada Alkol Görmek:
Rüyada alkol görmek, hayal kırıklığı, hastalık, borç, zorluk, zahmet, çile ve sıkıntı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi anlamda zarara uğrayacağı, işlerinin istediği gibi yürümeyeceği, hayırsız kişiler nedeni ile canının sıkılacağı ve moralinin bozulacağı, tüm aksiliklerin arka arkaya gelip, problemlerin içinden çıkılamaz boyutlara ulaşacağı ile tabir edilir. Rüyada alkol görmek, uğursuzluk olarak değerlendirilir. Şansın ve kısmetin kapanacağı, rızkın eksileceği, yokluğun ve fakirliğin baş göstereceğini işaret eder.

Rüyada Alkol İçmek:
Rüyada alkol içmek, doğru olmayan işlere girmeye, belalı ve günahkar kişilerin yolunu tutmaya, onlarla hareket edip, kazanç elde etmeye delalet eder. Rüya sahibinin fesat, hile ve yalan dolan işler yapacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Alkol Şişesi Görmek:
Rüyada alkol şişesi görmek, kısa süreli, önemsiz ve hafif bir sorun meydana geleceğine, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine işaret eder. Rüya sahibi için gülüp geçeceği ve üzerinde kafa yormaya gerek görmeyeceği bir meselenin ortaya çıkacağı şeklinde işaret eder.

Rüyada Alkol İçen Birini Görmek:
Rüyada alkol içen birini görmek, rüya sahibinin aldığı kararlara karşı çıkan ve onay vermeyen bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır. Rüyayı gören kişinin kendince doğru bildiği ve o yolda ilerlediği bir işin karşısında duran ve kendisine engel olmak isteyen biri olduğu işaret eder.

Rüyada Alkol Kokusu Almak:
Rüyada alkol kokusu alan kişi haram lokma alacak demektir.Rüya sahibinin hak yiyerek, başkasının malına göz dikerek ve bazı kişilerin bedduasını alarak kazanç elde edeceği fakat hayır görmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sarhoş Görmek:
Rüyada sarhoş görmek, şanssızlığa ve uğursuzluğa delalet eder. Rüya sahibinin musibetler yaşayacağı, art niyetli kişilerle karşılaşacağı ve ayağının tökezleyip düşeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. meryem dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 2. ece dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. aşk dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 4. Beyaz dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  Harika A

 6. Kıristiyano Ronaldo dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 7. yagmur dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 8. Duygu dedi ki:

  Rüyada Alkol Görmek yazısı güzel tşkler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle