Rüyada Alkışlanmak

Rüyada Alkışlanmak:
Rüyada alkışlanmak, rüyayı gören kişinin kendisini yüceltecek, onurlandıracak ve göğsünü kabartacak bir iş yapacağına ve bu sayede herkesin saygınlığını kazanarak, itibar elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatı boyunca başarılı olacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, çalışkanlığı, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sevince vesile olacak gelişmeler yaşanacak demektir diye yorumlanır.

Rüyada Alkışlandığını Görmek:
Rüyayı gören kişinin çalışkanlığı ve başarıları ile ön plana çıkacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi imkanlarının artmasına, kişinin yöneticilik konumuna getirilmesine ve çevresi geniş güçlü kimse haline gelmesine işaret eder.

Rüyada Sahnede Alkışlanmak:
Rüyayı gören kişinin herkes tarafından duyulacak ve herkesin imreneceği ve güzel sözlerle bahsedeceği bir işin altına imza atacağına işaret eder. Rüya sahibinin birincilik ödülüne layık görüleceği ve en iyisi seçileceği bir proje hazırlayacağına ve bu çalışmanın da kendisi için çok iyi bir etiket olacağına işaret eder.

Rüyada Topluluk Tarafından Alkışlanmak:
Rüyada topluluk tarafından alkışlanmak da sahnede alkışlanmak gibi yorumlanır. Rüyayı gören kişinin işinde eline geçecek hayırlı fırsatlar sayesinde şöhret edineceğine, namının yürüyeceğine, makamının yükseleceğine ve meslek hayatında istediği noktaya hızlı şekilde ilerleyeceğine işaret eder.

Rüyada Alkış Sesi Duymak:
Rüyayı gören kişinin hayallerine ve hedeflerine ulaşmaya çok yaklaştığı anlamına gelir. Rüya sahibinin en büyük beklentilerinin inancı, umutları, olumlu düşünceleri ve de emekleri sayesinde gerçekleşeceğine, bu sayede rahatının yerine geleceğine ve yüzünün güleceğine alamet eder. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı, kişinin aşırıya kaçan tavırları ve söylemleri ile insanlar tarafından yapmacık ve samimiyetsiz olarak görüleceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. seda dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 2. bedriye dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. mediha dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Alkışlanmak..

 4. gaffar dedi ki:

  Beğendim. Admin

 5. kartalgaga dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. avvci dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 7. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 8. refaba_2014 dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 9. arıza dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 10. kerem dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 11. kbalci51 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 12. gaffar dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

BİR YORUM YAZ
site ekle