Rüyada Alkışlamak

Rüyada Alkışlamak:
Rüyada alkışlamak, rüyayı gören kişinin, ortaya koyduğu çalışmaların ve gerçekleştirdiği projelerin büyük başarılar kazandırması ve çok kazanç sağlaması sayesinde yaptığı işten çok büyük gurur duyduğuna ve daha uzun yıllar bu işi devam ettirmek için yeni çalışmalar gerçekleştirmek istediğine alamet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, giyim kuşamına ve insanlar arasında oluşturduğu karizmaya çok özen gösteren ve bu konuda her zaman daha ileride olmayı seven birisi olduğuna delalet eder.

Rüyada Alkışladığını Görmek:
İş hayatında yapılan hayırlı çalışmalar ile çok büyük başarı kazanılması sayesinde büyük bir üne sahip olunacağına ve bu sayede ileride yapılacak çalışmaların zemininin hazırlanacağına yorumlanır.

Rüyada Birini Alkışlamak:
İş hayatında ya da sosyal hayatta tanıdığı bir kişiye bir konu ile ilgili söz vermiş olan rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde bu sözünü gerçekleştirmesi gerektiğine, yoksa bu durumdan ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Başbakanı Alkışlamak:
Rüyayı gören kişinin, yaptığı çalışmalar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına ve bu sayede çok hayırlı ve üst mevkilere gelerek hayatı boyunca refah içinde yaşaması için gerekli olan büyük bir kazanca sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Cenazeyi Alkışlamak:
Rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında tanıdığı, yerinde davranışlarda bulunmayan, genelde lakayt davranışlarda bulunan, yakın bir zaman içinde yaptığı tutarsız hareketlerinden ötürü sorun çıkmasına sebep olan bir kişi ile iş yapmak zorunda kalacağına ve bu yüzden bu kişi ile mesafeli olunması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Alkışlanmak:
Yakın bir zamanda ortaya konulacak projeler sayesinde çok başarılı ve tanınmış bir kişi olunacağına, büyük kazanç sağlanacağına, hayırlı işlere girileceğine ve çok daha büyük atılımlar gerçekleştirileceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Admin

 2. Servet dedi ki:

  Rüyada Alkışlamak yazısı güzel tşkler Admin

 3. necla dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. sr5dc4 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. SeLim dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 6. YaVuZ dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 7. ebru dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 8. polyana dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 9. mehtap dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelOrhan

BİR YORUM YAZ
site ekle