Rüyada Alkış Görmek

Rüyada Alkış Görmek:
Rüyada alkış görmek, herkes tarafından beğenilen biri olmak ve yapılan işlerde çok büyük başarılara ismini yazdırmak anlamına gelir güzel bir rüyadır ve kişinin tüm hayatının istediği gibi şekilleneceğinin müjdesini de taşır. Alkış görmek bazen sahne sanatlarında görev almanın veya kişinin sanat camiası içinde yer bulacağı bir işte çalışması şeklinde de yorumlanır. Heyecan verici sorumluluklar üstlenilerek kişinin kendisini gösterme şansı elde edeceğine, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına da tabir edilir. Alkış görmek aile için de gurur verici bir evlat olmak, yaptığı her işte güven kazanmak ve hayatı dolu dolu yaşamak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Alkış Almak:
İş konusunda üzerinde çalışılan büyük bir projenin zamanında ve doğru şekilde teslim edilmesi sonucu alınacak övgü dolu sözler ve kişiye sunulacak yeni iş imkanları, terfi müjdesi gibi anlamlara sahiptir. Alkış almak başkalarının gözünde kıskançlık duyulacak biri haline gelmek, elini attığı her işten alnının akıyla çıkmak ve başarı dolu bir kariyere sahip olmak şeklinde yorumlanır. Öz güveni yüksek olan rüya sahibinin yaşama karşı cesur şekilde davranacağını ve her zaman iyi seçimler yapacağını, fırsatları çok önceden görerek ona göre hayatını şekillendireceğini de yorumlanır.

Rüyada Alkışlamak:
Çocuğu olan kişilerin onları teşvik edecek tutumlar içinde olacağına ve özellikle anne baba olarak onlara iyi bir gelecek sunarken psikolojik açıdan da düzgün, sağlıklı kişiler olmaları için çaba harcanacağına alamettir. İyi bir ebeveyn olmak ve aile bağlarını önemsemek anlamına gelen rüya, kişinin başkalarının başarısından sevinç duyduğunu, asla kıskanç duygular içine girmediğini de delalet eder.

Rüyada Alkış Görmenin Psikolojik Yorumu:
Onay alma ihtiyacı içinde olan ve kendisini güçlü hissetmek için aile desteğine sahip olmak isteyen kişilerin psikolojilerini ifade eder. Sevilen kişilerin gözünde değerli olmak isteğini açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. gul dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 2. tuIin dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 3. Duygu dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 4. turkan dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle