Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada Alışveriş Yapmak:
Rüyada alışveriş yapmak işlerin yoluna gireceğine ve kazancın artacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin kazancını makul şekilde harcamasına, gereksiz yere savurganlık yapmamasına delalet eder. Rüyada nakit parayla alışveriş yaptığını gören kişinin kazancında artış olur dolayısıyla evi de bol rızık ve nimet dolar. Rüyada bir kişi yeni bir konut ya da mülk aldığını görürse o kişi yakında dünya evine girecek demektir. Eğer kişi rüyasında bağ bahçe satın alırsa kazancının hiç kesilmeyeceği bir işe sahip olur. Rüyada alışveriş yapmak kişinin hayatında meydana gelecek olan değişikliklere ve güzel olaylara da yorumlanır.

Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek:
Kişinin rüyasında kendini alışveriş yaparken görmesi dingin, sakin ve huzurlu bir sürece girmesine aynı zamanda da geçim sıkıntısına düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kıyafet Almak:
Rüyada kişinin kendini bir mağazada yeni kıyafetler alırken görmesi çok güzeldir. Bu, rüya sahibinin uzun ve sağlıkla geçecek hayatını ifade eder diye yorumlanmaktadır.

Rüyada Markette Alışveriş Yapmak:
Bir kişi rüyasında markette alışveriş yaptığını görürse bu kişinin evinden rızık ve nimet hiç eksik olmaz. Kısmeti ve şansı da her zaman açık olur diye yorumlanır.

Rüyada Ayakkabı Görmek:
Rüyasında ayakkabı gören kişi istediği işe sahip olur, evi bereketle dolar, cebinde bol parası olur ve nihayet geçim sıkıntısından kurtulur diye yorumlanır.

Rüyada Çanta Görmek:
Rüyasında çanta gören kişinin hayalini kurduğu ve olmasını istediği bir işi olduğu fakat bunun için emek vermesi gerektiği yorumu yapılır. Bu kişi inancı ve çalışkanlığı sayesinde zafere ulaşacak demektir. Rüyada çanta görmek aynı zamanda yeni bir iş için bir kişiyle el sıkışmaya ve anlaşmaya varmaya delalet eder. Rüyada valiz görülmesi ise kişinin gideceği bir yol olduğu şeklinde açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Münevver dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

 2. pink dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 3. ahmet dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 4. lcolak_1984 dedi ki:

  Rüyada Alışveriş Yapmak yazısı güzel tşkler Admin

 5. pol dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Admin

 6. Dilek dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Alışveriş Yapmak

 7. Serpil dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 8. polyana dedi ki:

  Harika A

 9. tumer dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 10. ZeyNeP dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 11. sevdam dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZ
site ekle