Rüyada Alışveriş Görmek

Rüyada Alışveriş Görmek:
Rüyada alışveriş görmek, hayırlı olacak şans kapılarını aralamaya, kısmetleri doğru ve akıllı yönde değerlendirerek kalkınmaya, darlıktan kurtulmaya, rahat bir hayat sürmeye, geçimi kolaylaştırıp, sabit bir gelire ve işe sahip olmaya işaret eder. Rüya sahibinin artık kurulu bir düzene kavuşacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine, başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine delalet eder.

Rüyada Apartman Dairesi Satın Almak:
Bir kişi rüyasında bir apartman dairesi aldığını görürse eğer, o kişi gerçekten de bir mala kavuşur. Hakkı olan bir mülkiyeti elde etmeyi başarır ya da yılların emeği ve alın teri olan birikimi ile yatırım amaçlı olarak bir gayrimenkul yatırımı yapar diye açıklanır.

Rüyada Toprak Satın Almak:
Rüyada toprak satın almak, mutlu bir hayat yaşamaya, aile içinde huzurlu olmaya, kişinin eşi ve evlatlarından yana çok şanslı olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı huzur sayesinde kendisi için ne kadar doğru bir eş seçimi yaptığının bilincinde olup, bunun için her gün şükredeceğine işaret eder.

Rüyada Elbise Satın Almak:
Rüyada elbise satın aldığını gören kişi, hayatı boyunca hiçbir ciddi sağlık sorunu yaşamayacak ve çözümsüz dertlerle karşılaşmayacak demektir. Kişinin hayatının ağız tadı ve keyif içinde geçeceğine işaret eder.

Rüyada Veresiye Alışveriş Yapmak:
Rüyada veresiye ile alışveriş yapmak, rüya sahibinin iş hayatında bazı değişikliklere gideceğine bu kararın da kendisine iyilik, hayır ve şans getireceğine aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına ve kişinin mutluluğunun baki kalacağına işaret eder.

Rüyada Alışveriş Merkezinde Gezmek:
Rüyada alışveriş merkezinde gezmek kişinin çok dışa dönük, eğlenceli, dinamik, hayat dolu ve kıpır kıpır olduğuna yorulur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Şinasi dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 2. hayal dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 3. blackboy dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 4. a1y2n3e4t5 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. cobra dedi ki:

  Rüyada Alışveriş Görmek yazısı güzel tşkler Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle