Rüyada Alim Görmek

Rüyada Alim Görmek:
Rüyada alim görmek, rüya sahibinin toplum içinde örnek işler yapmasına ve büyük bir şerefe kavuşmasına işaret eder. Rüya sahibi öylesine büyük, gerekli, hayırlı ve temiz işler yapıyordur ki herkes kendisine büyük bir sevgi ve saygı duyuyor, arkasından hep güzel konuşuyor, dualarını ve iyi dileklerini de esirgemiyor demektir. Rüyada alim görmek diğer yandan da asgari ücretle ya da emekli maaşıyla yaşamak zorunda kalmaya işaret eder.

Rüyada Alim Olmak:
Rüyasında alim olduğunu gören kişi bilgisi, kültürü, aile görgüsü ve hayat tecrübesi sayesinde herkesten önde olacak herkesin kolay elde edemeyeceği başarılar ve zaferler elde edecektir diye yorumlanır. Rüyasında alim olduğunu gören kişi dünya hayatında aşama kaydeder ve mevkii yükselir diye yorumlanır.

Rüyada Alim Mezarı Görmek:
Rüyasında bir alimin mezarını gören kişi, engin bilgilerle ve becerilerle donatılacak demektir. Rüya sahibi eğitim gördüğü alanda doktora, yüksek lisan ya da uzmanlık yaparak kariyerine büyük bir artı katacak demektir.

Rüyada Alimle Konuşmak:
Rüyada alimle konuşmak ilk etapta güzelmiş izlenimi verse de güzel olan şeylere işaret etmez. Rüya sahibinin iftiraya uğraması ya da nankörlük görmesi nedeniyle üzülüp, gözyaşı akıtmakla kalmayacağına adeta yıkılacağına işaret eder. Rüya sahibi bu talihsiz olay sonrasında büyük bir güven sorunu yaşayacaktır ve insanlara yeniden güvenmesi bir hayli zaman alacaktır demektir.

Rüyada Alim Birinin Elini Öpmek:
Rüyada alim olan kişinin elini öptüğünü görmek, irfan sahibi olmaya ve bilim dünyasından büyük ve önemli işlere imza atmaya bu sayede milleti adına gurur kaynağı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin zekasının da ortalamanın üzerinde olduğuyla yorumlanır.

Rüyada Alimden Ders Almak:
Rüyada alimden ders aldığını gören kişi camide hocadan vaaz dinleyecek söylenenleri yerine getirecek demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. pink dedi ki:

  Çok sağol yaa. A dahada ekleyin:D

 2. richh dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 3. macintosh dedi ki:

  Thanks Admin.

 4. alev dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 5. kutlu dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 6. blackboy dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 7. ally dedi ki:

  Sitenize yeni katıldım.Kutlarım sizi ve emeği olan herkesi…Farklı ve bence çok hoş bir site … Sevgiyle kalın Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle