Rüyada Alıç Görmek

Rüyada Alıç Görmek:
Rüyada alıç görmek, rüya sahibinin işinde bir numara olacağına, mesleğini severek ve kusursuz yaptığına, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin geleceğinin parlak, hayat yolunun uzun, başarılı ve hayırlı olacağına tabir edilir. Ticaret ehli olmaya, mesleğini en iyi şekilde gerçekleştirmeye ve işindeki disiplinden hiçbir şekilde ödün vermemeye delalet eder.

Rüyada Alıç Yemek:
Rüyada alıç yemek, şifa bulmaya, hastalıklardan ve borçlardan kurtulmaya, işlerin, kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hasıl olacağına, güzelliklerin de arka arkaya yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Alıç Ağacı Görmek:
Rüyada alıç ağacı görmek, yüce duyguları olan, insanlar için iyi ve hayırlı düşünceler ve duygular taşıyan, elinin değdiği herkese iyilik yapan, Allah sevgisi ve inancı taşıyan, hem dini hem de yüreği güzel olan bir kimsenin varlığına delalet eder.

Rüyada Erik Ağacı Görmek:
Rüyada sarı eriklerin bittiği bir erik ağacı görmek sıkıntı ile tabir edilir. Rüyayı gören kişinin canının sıkılacağı, moralinin bozulacağı ve başının ağrıyacağı bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağına, yorgun ve üzgün günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada Mürdüm Eriği Görmek:
Rüyada mürdüm eriği görmek, ağız tadına ve afiyete kavuşmak, kısmet almak ve şans yakalamak ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin, hayatında güzel olaylar yaşanacağına, mutlu günlerin yakın zamanda kapıyı çalacağına yorumlanır.

Rüyada Erik Toplamak:
Rüyada erik toplamak, rüya sahibinin istediği başarıyı elde edeceğine, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine ve yönetebileceğine, rahatlığa ereceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Erik Yemek:
Rüyada erik yemek, kişinin maddi anlamda da, manevi anlamda da güç kazanacağına ve iç huzuru yakalayacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. gülhan dedi ki:

    çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

  2. oğuz dedi ki:

    Allah razı olsun. Rüyada Alıç Görmek yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle