Rüyada Alet Görmek

Rüyada Alet Görmek:
Rüyada alet görmek, kişinin çok iş bilir biri olduğuna ve çevresinden sürekli yardım talepleri geldiğine, özellikle teknik konularda çok iyi olmasından dolayı güzel bir iş teklifi ile hayatının değişeceğine, kendi hayatını düzenlerken başkalarına da faydalı işler yapacak olan rüya sahibinin çalışkanlığına ve tuttuğunu koparan bir kimse olduğuna işaret eder. Görülen aletin ne olduğuna dair yorum yapılması gerekir. İşe yarayacak bir miktar paraya, kişiye doğru ve yerinde akıl veren iyi bir dostun varlığına da alamet olan rüya sıkıntılı durumlar karşısında çok pratik çözümler bularak kısa sürede sorunu ortadan kaldıracak olmaya da işaret eder.

Rüyada Alet Kullandığını Görmek:
Küçük bir alet kullanmak kişinin yetenekleri doğrultusunda hareket edeceğine, iş konusunda sadece bir alana yönelerek, o alanda kariyer yaparak işin ehli biri haline geleceğine yorumlanır. Büyük bir alet kullanmak şartları lehine çevirmek ve akıllıca hamleler yaparak, doğru zamanda doğru hareket etmek sonucunda kendi iş yerini kurmak demektir ve hayırlı bir kazanç elde etmenin de işaretidir. Alet kullanmak genel anlamda kişinin tüm hayatını kendi başına kontrol etme yeteneğine sahip olacağına ve ayakları üstünde dururken kimseden yardım almadan, her işini hallederek başkalarının gözünde de son derece başarılı, işini bilen, akıllı biri olarak görülüp takdir toplayacağını da delalet eder.

Rüyada Alet Çantası Bulmak:
Kişinin tam da ümitsizliğe kapıldığı bir anda karşısına çıkacak hızır gibi bir yardıma alamettir. İşi ile alakalı bir durumda yakın bir çalışma arkadaşından yardım görecek olan rüya sahibinin, özel sorunlarında da arabuluculuk eden kişinin sıkıntılarına çözüm bulmak için didinen arkadaşların varlığına delalet eder.

Rüyada Alet Görmenin Psikolojik Yorumu:
Bir sorunu takıntı haline getirmek ve aslında o sorunla oyalanmak, sorunu hayatının merkezine koyarak ve arkasına sığınarak yaşamak, ondan nemalanmak ve mağduriyet yaratmak anlamına gelen sembolik bir rüyadır diye açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. kardelen dedi ki:

  sağolun Admin

 2. behcet_n_1981 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. orhn88 dedi ki:

  Rüyada Alet Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 4. Neslihan dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 5. mediha dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

 6. erkan dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Orhan

 7. Atilla dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle