Rüyada Alerji Görmek

Rüyada Alerji Görmek:
Rüyada alerji olmak, rüyayı gören kişinin, vücudunda fazla etkili olmayan ve kendisini rahatsız etmeyecek boyutlarda olan kaşıntının, iş hayatında gerçekleştirilecek çalışmanın, ortaya konacak bir projenin ve yapılacak bir işin çok iyi bir şekilde hazırlanacağına delalet edilir. Ve aile hayatında eşler arasında çok sıkıntılı dönemler yaşandıktan sonra birlikteliğin normal bir şekilde devam edeceğine yorumlanır.

Rüyada Saman Nezlesi Görmek:
Rüyada saman nezlesi görmek, rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı çalışmalardan ve gerçekleştireceği projelerden kazanılacak para ve edinilecek itibar sayesinde istediği her şeyi yaptırabileceğine ve tüm sorunları bu sayede çözüme kavuşturacağına alamet eder.

Rüyada Boğaz Ağrısı Görmek:
Rüyada boğaz ağrısı görmek, rüyayı gören kişinin vücudunda uzun zamandır yavaş yavaş ilerleyen bir hastalık olduğuna ve bu yüzden ağır ve çok kötü bir hastalık dönemi geçirip maddi ve manevi sıkıntılar çekeceğine işaret eder.

Rüyada Tıksırmak:
Rüyada tıksırmak, rüya sahibinin, iş hayatında yaptığı çalışmalardan ve ortaya koyacağı projelerden çok büyük miktarda para kazanılacağına ve hane içinde sürekli bolluk ve bereket olacağına işaret eder.

Rüyada Hapşırmak:
Rüyada hapşırmak, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır muzdarip olduğu ve çok büyük sıkıntılar çektiği bir rahatsızlıktan kurtulmasına tabir edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, yaşadığı güzel hayat, yediği her lokma ve başına gelen her güzel şey için her fırsatta dua ve şükür ettiğine işaret edilir. Alınmış olunan eğitimin doğru şekilde kullanılması ve becerilerin daha da geliştirilmesi ile çok parlak bir geleceğe sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada Üç Kere Hapşırmak:
Rüyada üç kere hapşırmak, iş hayatında, aile hayatında ve sosyal hayatta her zaman güzel şeylerle ve iyi şeylerle karşılaşılacağına ve hep çok iyi işlere imza atılacağına ve güzel günlerle açıklanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ypekez dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 2. KADERIMFM dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 3. HAKAN dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 4. selenay dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Orhan

 5. Dogan dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Alerji Görmek yazılarınız güzel

 6. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle