Rüyada Aldatma Görmek

Rüyada Aldatma Görmek:
Rüyada aldatma görmek, iyi değildir ve rüyayı gören kişinin kendisini hatalara sürükleyecek, günaha çekecek ve güzel huylarını bir tarafa atacak bazı işler yapacağı bir dönem geçireceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin daha ziyade dünya yaşamına ağırlık vereceğine, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, dünya mallarına karşı hırslanacağına bu yüzden de inancından ödün vererek yanlışlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada Eşini Aldatma:
Rüyayı gören kişinin kendisini huzursuz edecek, endişelendirecek, korkulara salacak ve ağız tadından olmasına neden olacak bazı girişimlerde bulunacağı, daha sonradan da çok pişman olacağı, strese gireceği ve gergin zamanlar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Aldatma:
Rüyada sevgiliyi aldatma da eşini aldatma gibidir ve hemen hemen aynı anlamlara geldiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı işlerde içine sinmeyecek bazı noktaların açığa çıkacağına bunun da kendisini suçlu hissetmesine sebep olacağına delalet eder. Rüya sahibinin hatasının farkına varacağına ve tabiri caizse içinin içini yiyeceğine işaret eder.

Rüyada Aldatmak Aldatılmak:
Bu rüya aldatmak ve aldatılmak olmak üzere ayrı ayrı ve iki farklı şekilde tabir edilmektedir. Rüyasında aldattığını gören kişinin şeytana uyacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına alamet ederken rüyasında aldatıldığını gören kişinin çok mutlu olacağı hayırlı gelişmeler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Aldatan Erkek Görmek:
Rüyayı gören kişinin çevresindeki erkek birinden göreceği zarara rivayet edilir. Rüya sahibinin bu kimseden nankörlük ya da vefasızlık görebileceğine onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına yorumlanır.

Rüyada Aldatan Kadın Görmek:
Rüyada aldatan kadın görmek, aldatan erkek gibi değerlendirilir ve rüyayı gören kişinin gizli bir kadın düşmanı olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin mutluluğuna ve başarısına göz dikmiş kem gözlü bir kadının varlığına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. polo dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Aldatma Görmek yazılarınız güzel

 2. sevdam dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 3. ercandream16 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 4. Grup AOY dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

BİR YORUM YAZ
site ekle