Rüyada Aldatılmak

Rüyada Aldatılmak:
Rüyada aldatılmak, gerçeğin tam aksine çok güzel ve hayırlıdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her zaman Allah’ın yardımını görür, her işi istediği gibi olur ve rast gider. Önemli ve büyük hiçbir sorunu, derdi, hastalığı ya da borcu olmaz. Allah kendisine taşıyamayacağı yük vermez. En büyük kayıplarında bile metin olma sabrı vardır.
Rüyada aldatılmak, rüya sahibi için Allah tarafından her kuluna nasip etmeyeceği ve sunmayacağı şans ve kısmet diye yorulur ve Rüya sahibinin yolu en hayırlı kazanç kapıları ile dolu demektir.

Rüyada Aldatıldığını Görmek:
Rüya sahibinin göreceği hayırdır. Rüyasında aldatıldığını gören kişi, her işinden hayır görür, kazanç elde eder ve her daim afiyette demektir.

Rüyada Sevgili Tarafından Aldatılmak:
Mutluluğa vesile olacak olaylar yaşamaya, yeni başlangıçlara, güzel birlikteliklere ve evlenme kararı almaya delalet eder.

Rüyada Aldatılmak Ağlamak:
Rüya sahibinin sevinç gözyaşları dökeceği anlamına gelir. Rüya sahibi, öylesine mutlu bir haber alacak ya da öylesine mutlu bir olayla karşılaşacak ki adeta mutluluk gözyaşlarına boğulacak diye yorulur.

Rüyada Ağlamak:
Rüyalar tersine çıkar söyleminin gerçek olduğu rüya çeşitlerinden biridir. Çünkü rüyada ağlama aslında mutlu olmak demektir. Rüyasında ağladığını gören kişi, beklediği müjdeyi alır ya da büyük bir sürprizle karşılaşır veya çok özlediği kişiyle kavuşur diye yorumlanır.

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak:
Rüya sahibinin hayatta en çok istediği fakat kendisi için gerçekleşmesinin imkansız olduğunu düşündüğü bir hayalinin gerçekleşmesine ve rüya sahibinin kendini sanki bulutların üstündeymişçesine mutlu hissetmesine delalet eder.

Rüyada Sessizce Ağlamak:
Hayırlı şeylere delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak olan güzel olaylara, kendisine şans ve uğur getirecek gelişmelere ve her zaman güzellikler içinde geçecek hayırlı bir yaşama delalet eder. Rüya sahibi mutlu bir yaşam sürecek diye yorulur.

Rüyada Birisini Aldatmak:
Peygamber Efendimiz bir hadisinde “Bizi aldatan bizden değildir.” Buyurmuştur. O nedenle rüyada birisini aldatan kimse dinin kurallarına aykırı bazı işler yapar ve günaha girer. Bu rüya gören kişi için dikkatli olması gerektiğine dair bir uyarıdır. Eğer dikkat etmezseniz, birçok hata yapacağınıza ve bunun sonucunda da mutsuz olacağınıza delalet eder.

Rüyada Eşini Aldatmak:
Rüyada eşini aldatan kimse, gerçek hayatında evli ise eşi ile arasında bazı problemler meydana gelir. Bu rüya aile hayatında baş gösterecek bazı huzursuzlukların habercisidir. Eşler arasında ortaya çıkacak kavgaya, aileden bir ferdin yapacağı bir hataya da yorulur.

Rüyada Kız Arkadaşı Tarafından Aldatılmak:
Rüyasında sevdiği kişinin kendisini aldattığını gören kişi, dünya hayatında bazı zorluklar yaşar ve kötü insanlarla karşılaşarak onların hilelerine maruz kalır. Rüyada aldatılmak dünyada da aldatılmanın habercisidir. Eğer yakın bir kişi tarafından aldatılırsanız aynı şekilde yakınınızda olan bir kimseden kötülük görürsünüz demektir.

Rüyada Arkadaşı Tarafından Aldatılmak:
Rüyada arkadaşınızın sizi aldattığını görmeniz, o kişiden size ulaşacak zararın veya ondan alacağınız kötü bir haberin göstergesidir. Bu rüya insanlara çabuk güvenmeniz sonucunda sürekli zarar gördüğünüzün ve bu huyunuzun değiştirmeniz gerektiğinin habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Aldatırken Yakalanmak:
Rüyada eşinizi, sevgilinizi veya bir arkadaşınızı aldatırken yakalandığınızı görmeniz, dünya hayatında da yaptığınız kötü bir hareketin ifşa olmasına ve insanlar tarafından kınanmanıza yorulmaktadır. Bu rüya eğer doğru yoldan ayrılıp yanlış yollara girerseniz, insanlar arasında küçük düşüp rezil olacağınıza delalet eder.

Rüyada Aldattığı Kişiyi Görmek:
Rüyasında gerçek hayatta aldattığı kişiyi gören kişi, o erkek veya kadını arayarak hakkını helal ettirmeli ve özür dilemelidir. Bu rüya, yaptığınız işe aslında sizin de pişman olduğunuza ve bu hatanızı telafi etmek istediğinize işaret eder.

Rüyada Sevgilisini Aldatmak:
Rüyada sevgilisini aldattığını gören kimsenin ilişkisi ile ilgili bazı tereddütleri vardır. Bu rüya, sevdiğiniz kişi ile olan birlikteliğinizi bir üst konuma taşımadan önce düşünmeniz ve o kimsenin doğru insan olup olmadığını anlamanız gerektiğini gösterir. Bazen de rüyasında sevgilisini aldatan kişi, gerçek hayatta ona iyice bağlanır ve ondan kopamaz demektir.

Rüyada Nişanlısını Aldatmak:
Rüyada nişanlısını aldatmak, o kişi ile evlenmeye ve mutlu bir yuva kurmaya işarettir. Rüyasında aldatırken nişanlının yakalaması, yapacağınız bazı hatalarınızdan dolayı nişanlınızla aranızın açılmasına ve kısa süreli küslüklere yorulabilir. Rüyasında nişanlısı tarafından aldatılan kişi ise nişanlısının yapacağı bazı kötü hareketler sonucunda üzülür veya onun söyleyeceği sözler nedeniyle kırılır demektir.

Rüyada Aldatmak İstediğini Görmek:
Rüyada eşinizi, nişanlınızı veya sevgilinizi aldatmayıp sadece bunun isteğinde olduğunuzu görmeniz, bazı günahları işlemeye meyilli olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya, günahlardan veya insanların sözlerinden çekindiğiniz için bazı yanlış şeyleri yapmadığınızı ama fırsatını bulursanız bu hataları da işleyebileceğinizi gösterir demektir.

Rüyada Bir Hayvanı Aldatmak:
Rüyasında herhangi bir hayvanı yemek vaadi ile kandırdığını ve aldattığını gören kişi, dini anlamda eksiklikler yaşar veya söyleyeceği bazı kötü sözlerle şirke girer. Bu rüya sizin gerçek hayatta hoş olmayan işler yapacağınızın delilidir. İnsan ilişkilerine önem vermediğinizi ve insanlara çok kolay yalan söyleyebildiğinizi gösteren bu rüya, daha dikkatli olmanız ve kendinize çeki düzen vermeniz gerektiğine dair uyarıcı demektir.

Rüyada Evli Kadının Kocasını Aldatması:
Rüyasında evli bir kadın kocasını aldatıyorsa bu rüya o bayanın eşinden duyduğu rahatsızlığın ve kendisine yapılan bazı hareketlerden bıktığının göstergesidir. Bu rüya bazen de eşinize hak ettiği değeri vermediğinizi ve onun kalbini kırdığınızı gösterir. Aile hayatında huzur ve mutluluğun sağlanması için karşılıklı anlayış ve sevginin olmasını gösteren bir rüya olarak yorumlanır.

Rüyada Aldatıldığı İçin Ayrılmak:
Rüyasında kendisini aldatan eşinden, sevgilisinden veya nişanlısından ayrılan kimse gerçek hayatta kendisine zarar veren daima kötülüğünü isteyen bir kişiyi terk eder. Bu rüya, dost gibi görünen ama aslında düşman olan ve yakın çevrenizde bulunan bir kimseye ve o kimsenin size yakın zamanda yapacağı bazı kötülüklere işarettir. Eğer dikkatli olursanız bu düşmanınızdan ve onun hilelerinden kurtulursunuz diye yorumlanır.

Rüyada Aldatılıp Terk Edilmek:
Rüyada hem aldatıldığını hem de terk edildiğini gören kimse, gerçek yaşamında saflığı ve iyi niyetliğini kullanacak kişilerle karşılaşır. Bu rüya sizin yakınlarınızda bulunan bazı zeki düşmanlarınız tarafından kötülük göreceğinize ve bu kimselerin sizin hakkınızda asılsız haberler yapacağına da işarettir. Bazı tabircilere göre ise böyle bir rüya faydasız ilimden, kendisine yararı olmayan arkadaştan ve boş işlerden kurtulmaya ve kendini tüm bu kötülüklerden sıyırmaya da alamet edilir..

Rüyada En Yakın Arkadaşı Tarafından Aldatılmak:
Gerçek hayatta çok iyi dost olduğunuz bir kişinin rüyada sizi aldattığını görmeniz, o kişiyle yaşayacağınız ufak çaplı bir tartışmanın göstergesidir. Aldatılmak genellikle gerçek hayatta da yaşayacağınız sıkıntılara işaret eder. Bazen de gören kişinin temiz kalpli olmasına ve insanların ondan faydalanmaya çalışmalarına. Bu nedenle dost bildiği bir kimse tarafından aldatılan kişi onun bazı kötü hareketlerini yakalar veya o arkadaşından bir kötülük görür demektir.

Rüyada Aldatıldığı İçin Boşanmak:
Rüyada aldatıldığı için eşinden boşandığını görmek, eşi ile arasında gerçekleşen bazı tatsız hadiselerin yerini mutluluğa bırakmasına; aralarındaki bağın kuvvetlenmesine ve huzurlu bir yuvalarının olmasına işarettir. Çünkü ikili ilişkilerde rüyada ayrılmak gerçek hayatta bağın kuvvetlenmesine, mutluluğa ve huzura işaret eder.

Rüyada Aldatıldığı İçin Ağlamak:
Rüyasında aldatıldığını öğrenen ve bu yüzden ağlayan kişi gerçek hayatta bir hayra erişir. Çünkü ağlama rüyaları dünyada tersi ile çıkar. Bu rüya sizin için merhamet kapılarının açılmasına, tüm müşkül işlerinizde size yardım edecek iyi niyetli bir kimse ile karşılaşmanıza ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulmanıza delalet eder.

Rüyada Gözünüzün Önünde Aldatılmak:
Rüyanızda eşinizin, sevgilinizin sizi gözünüzün önünde aldattığını görmeniz, bazı hataların üstüne bile bile gideceğinize işarettir. Gerçek hayatta çok dikkatli olmadığınızı gösteren bu rüya, aynı hataları tekrar tekrar yaptığınız için sürekli üzüntü çektiğinizi ve bu nedenle çevreniz tarafından da tahkir edildiğinizi göstermektedir. Bu rüya bazen de tehlikeli işler yapmaya ve kendi hatalarınız yüzünden başınıza gelecek belalara da işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Aldatıldığının Söylenmesi:
Rüyada kendisine bir kişinin aldatıldığını söylemesi, yaşamınızda size yol gösterecek ve doğruyu yanlıştan ayırmanızı sağlayacak güvenilir bir kimseye işarettir. Bu rüya bazen de siz farkında olmasanız da bazı insanların sizin kötülüğünüzü istediğine ve fırsatını buldukça size zarar vermeye çalıştıklarına yorulur diye düşünülür.

Rüyada Aldatılmak Görmenin Psikolojik Yorumu:
Rüyada aldatıldığını gören insan genellikle gerçek hayatta da bu endişeyi taşır. Özellikle eşini, sevgilisini çok seven ve kaybetmekten korkan kimsenin bilinçaltına işleyen bu duygu durumu genellikle rüyalarda ortaya çıkar. Eskiden aldatışmış olan veya eşinin bazı hareketlerini yakalayan kadın veya erkekler, sürekli bunu düşündükleri ve aldatılma duygusu ile yaşadıkları için rüyalarında da eşlerini bu şekilde görme eğilimindedirler. Sadece eş anlamında değil, dünyada insanlar tarafından saf kalpli olduğu için aldatılanlar da bu durum psikolojilerinde yer ettiğinde rüyalarında sürekli kendilerini kandırılmış olarak görürler. Unutmayın ki rüyaların anlamları elbette vardır; ama bir kısmı da psikolojiktir. Yaşamınızı gözden geçirerek hangilerinin psikolojik olduğunu bulabilirsiniz diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 40 YORUM
 1. intelv2 dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 2. Gülçin dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. polis dedi ki:

  Rüyada Aldatılmak güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 4. nikol dedi ki:

  cok güzel Rüyada Aldatılmak

 5. Ayşenur dedi ki:

  cok güzel Rüyada Aldatılmak

 6. avvci dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 7. pol dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 8. züleyha dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 9. hearos dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 10. nihat dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 11. Atilla dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 12. elif dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 13. deathman dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 14. papatya88 dedi ki:

  kesinlikle çok başarılı bir site olmuş,bizi bilgilerinizle aydınlattığınız için çok teşekkür ederiz.

 15. erman amasya dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 16. anay_1978_uzptt dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 17. ibrahim dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 18. elif dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 19. ahmet dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 20. sevda22 dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 21. mavi_m dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 22. Fatih dedi ki:

  cok güzel bir site Rüya Tabirleri kategorisi hemde

 23. astraa dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 24. pol dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 25. mehtap dedi ki:

  Thanks Admin.

 26. GÜLSER dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 27. black dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 28. Berivan dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 29. Ülkü dedi ki:

  Siteniz çok güzel Admin

 30. YaVuZ dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 31. Anonim dedi ki:

  Ben bu Rüya Tabirleri yazısını begenırım

 32. richh dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Aldatılmak yazılarınız güzel

 33. Münevver dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 34. Dilek balcı dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 35. akanborsaci dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 36. berkay dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 37. Zeren dedi ki:

  Rüyada Aldatılmak yazısı güzel tşkler Admin

 38. yusuf_balel dedi ki:

  O kadar güzel ki. Admin

 39. sevdam dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Aldatılmak..

 40. GüzeL Mekan dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Aldatılmak yazıları çok güzel..

BİR YORUM YAZ
site ekle