Rüyada Aldatılma Görmek

Rüyada Aldatılma Görmek:
Rüyada aldatılma görmek, rüyayı gören kişinin güzelliklerle karşılaşacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine ve yükseleceğine delalet eder. Rüya sahibinin ağız tadına göre bir hayat yaşayacağına, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına parasızlık derdinden kurtulacağına, rahatlayacağına ve ferahlayacağına yorumlanır.

Rüyada Eş Tarafından Aldatılma:
Rüyasında eşi tarafından aldatıldığını gören kişi, eş bakımından çok şanslı olacak demektir. Rüya sahibinin bir dediğini iki etmeyecek, tüm kahrını, huysuzluğu, hastalığını çekecek eksilerine göz yumacak ve onu ilk günkü kadar çok sevecek bir eşi olacağına işaret eder.

Rüyada Aldatılma Korkusu Görmek:
Rüyayı gören kişinin bazı konularda güven sorunu yaşadığına işaret eder ve rüya sahibinin yaşama dair gerçekten de bazı korkuları olduğuna rivayet edilir. Kişinin gelecekten, meslek hayatından kazançtan ve mutluluktan yana bazı soru işaretleri taşıdığına işaret eder.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Aldatılmak:
Rüyayı gören kişinin bir arkadaşı ya da dostuyla arasının açılmasına neden olacak tatsız olayların yaşanacağına, araya soğukluk ve ayrılık gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin iyi geçim halinde olduğu bir kimseden hiç beklemediği şeyler göreceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada İhanete Uğramak:
Rüyayı gören kişinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin haksızlığa uğramaya, gözyaşı dökmeye kederlenmeye ve bazı kişilere karşı açık açık isyan etmeye alamet eder. Rüya sahibinin bazı kişilerin çirkin sözlerine ve hakaretlerine maruz kalacağına işaret eder.

Rüyada Arkadaş Tarafından İhanete Uğramak:
Rüyayı gören kişinin tüm sinirlerini alt üst edecek ve onu strese sokarak, kötü ve zor günler geçirmesine neden olacak sorunların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin neşesi kaçacak diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 2. tuIin dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 3. hugo dedi ki:

  Beğendim. Admin

 4. Duygu dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

BİR YORUM YAZ
site ekle