Rüyada Alçı Görmek

Rüyada Alçı Görmek:
Rüyada alçı görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatının güzellikler içinde geçeceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine ve çocukları ile arasında saygının ve sevginin hüküm süreceğine işaret eder. Kişinin, toyluğundan cehaletinden, inanç eksikliğinden ve egolarından kurtulacağına hem dinde güzel, ahlaklı ve olgun kimse olacağına hem de toplumda birey olarak oturaklı kimse olmayı başaracağına delalet eder.

Rüyada Alçı Ustası Görmek:
Rüyada alçı ustası görmek, maddi zararın kısa süre içinde telafi edileceğine, kişinin kaybettiği imkanlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine tabir edilir. Bolluk, bereket ve verim ile yorumlanır.

Rüyada Bir Yeri Alçılamak:
Rüyada bir yeri alçıladığını gören kişinin, eş, dost ve akrabalarının yaptıkları hatalar ile başka insanların kusurlarını ve insanlar arasında tatsızlık yaratacak küçük sorunları gizlediğine ve bu şekilde insanların birbirlerini kırmalarına engel olduğuna yorumlanır.

Rüyada Alçı ile Bir Şeyin Kalıbını Almak:
Rüyada alçı ile bir şeyin kalıbını almak, rüya sahibinin iş hayatında, yapılacak bir çalışma ve hayata geçirilecek bir proje için işin ustasından ya da işi bilen birinden fikir alacağına ve bu fikir sayesinde çok iyi çalışmalara imza atacağına yorumlanır.

Rüyada Alçılayıp Tamir Etmek:
Rüyada alçılayıp tamir ettiğini gören kişinin, iş hayatında ya da aile hayatında yaşayacağı bir sorunun ya da ortaya çıkacak bir problemin en kısa sürede düzeltileceğine ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Alçıcı Görmek:
Rüyada alçıcı görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve aile hayatında ileriki zamanlarda sorun yaratacak ve pişman olup vicdan azabı çekmesine sebep olacak hatalar işleyip günaha gireceğine ve çözümü olmayan sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. deadd dedi ki:

    valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

  2. mopus43 dedi ki:

    Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle