Rüyada Alarm Görmek

Rüyada Alarm Görmek:
Rüyada alarm görmek, bugüne değin fark edilmeyen gizli bir düşmanın varlığından haberdar olmak ve şaşkınlık yaşamak manasına gelir. İş hayatına kendisini fazlaca kaptıran rüya sahibinin etrafında olup bitenden çok geç haberdar olacağına ve bazı problemleri çözmek için geç kalacağına da yorumlanır. Yakın bir arkadaşının kişiyi bazı yanlışlarında uyararak geleceğini mahvetmesini engelleyeceğine, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına da işaret eder. Bu rüyayı gelecek bir zarara veya düşmanların hamlelerine karşı tetikte olunması gerektiği konusunda uyarı olarak da ele almak gerekir diye yorumlanır.

Rüyada Alarm Kurmak:
Şartların ve mekanın uygun olmasını bekleyen rüya sahibinin nihayet uzun zamandır kolladığı iş fırsatını hayata geçirebileceğini, kendi işini kurmak için gereken maddi birikimi sağlayacağını, yakın çevresinin de kendisinin motivasyonu açısından büyük destek vereceğini işaret eder. Yaşamın güçlükleri karşısında son derece vakur bir şekilde hareket edecek olan kişinin her zaman aklı ve mantığı ile hareket edip başarıya ulaşacağının da habercisidir. Her konuda kişinin tetikte olacağına ve riskleri bertaraf etmek için yollar arayacağını da yorumlanır.

Rüyada Alarm Kurmayı Unutmak:
Dünya telaşına fazlaca kendisini kaptıran, eşine, sevdiklerine, anne babasına, çocuklarına ve arkadaşlarına yeterince zaman ayıramadığı için kırgınlıklar yaşayan, kendisini ifade etmekte güçlük çeken rüya sahibinin gün geçtikçe yalnız kalacağını ve bencillikten kurtularak hayatı sevdikleri ile de paylaşmaya başlayacağını delalet eder.

Rüyada Alarm Görmenin Psikolojik Yorumu:
Şüpheci tavırları giderek artan kişilerin yakın çevrelerine dahi mesafe koymaya başlayacaklarını ve her olaydan başka bir anlam çıkarmaya başlayacaklarını giderek paranoyak bir hal alacaklarını ve bu konuda yardım almaları gerektiğini ifade eder. Alarm gören kişiler başlarına sürekli kötü bir şey gelmesinden korkar ve panik atak yaşarlar diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Sema dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 2. agopsivazliyan_20 dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. refaba_2014 dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 4. Kemal dedi ki:

  Çok çok güzel A

 5. deryab_2015 dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 6. bengü dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

 7. turkan dedi ki:

  Yureginize saglik Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle