Rüyada Alan Görmek

Rüyada Alan Görmek:
Rüyada alan görmek, kişinin düşmanlarının farkında olduğuna ve her adımını atarken son derece dikkatli olacağını, adımlarını atmadan önce gereken araştırmaları yapacağını ve her zaman aklın yolu ile hareket ederek kazançlı çıkacağını alamet eder. Zararlı işlere girmemeye, işleri büyütürken de doğru zamanda doğru hamleler yapılacağına tabir edilen rüya, mevcut durumun iyi şekilde devam edeceğine ve özellikle küçük yatırımlar yapan kimselerin beklentilerinin karşılık bulacağına, ayaklarının yere sağlam basması ile isteklerine daha kısa sürede erişeceklerine de işaret etmektedir.

Rüyada Boş Alan Görmek:
Boş alan görmek rüya sahibinin içindeki cevheri ortaya çıkarabileceği fırsatlar yakalayacağına ve yeteneklerini iş ortamında ortaya koyarak adını altın harflerle yazdıracağına yorumlanır. İş fırsatı olarak da tabir edilen rüya bir başkasının yarım bıraktığı işi tamamlayarak göze girmenin ve kendi işini kurmanın da alametidir. Boş saha görmek aynı zamanda kişinin iş hayatında hükmünü tek başına sürdüreceğine ve genellikle çok fazla güvendiği arkadaşı, dostu olmayacağına yorulur. Rüya sahibinin aklındaki bir fikri önemli kimselerle paylaşarak onlardan akıl alacağına ve yatırımlarını edindiği bilgiler üzerine yaparak daha kısa zamanda pozitif sonuçlar alacağını da işaret etmektedir.

Rüyada Kalabalık Alan Görmek:
Kalabalık alan gören kimselerin evlerinde söz veya nişan gibi bir tören olur, bekar kızları olanlar için görücü gelir. Rüya sahibinin bir hayli kalabalık gruplara sunum yapacak olduğuna iş konusundaki tüm bilgi ve birikimlerini verilecek bir konferansta ya da toplantıda ortaya koyma fırsatı bulacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Alan Görmenin Psikolojik Yorumu:
Alan görmek sembolik olarak kişilerin hayatlarındaki aşırı durgunluğa ve yalnızlığa işarettir. Çok uzun zamanlar yalnız başına yaşamak zorunda kalan veya uzun süre hapis hayatı yaşayan kişilerin, toplum içinde sıkıntı yaşadıklarını,  iletişim kurmakta zorlandıkları gibi,  duygularını ya da düşüncelerini de aktarmak konusunda başarısız olduklarını bildirir diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İsimsiz dedi ki:

    Çok çok güzel A

BİR YORUM YAZ
site ekle