Rüyada Alacaklı Görmek

Rüyada Alacaklı Görmek:
Rüyada alacaklı görmek, hayırlara alamet etmez ve kötü şansın sürekli olarak kişinin aleyhine çalışıp duracağına rivayet edilir. Rüya sahibi büyük düş kırıklıkları yaşayacak, çok inandığı ve kendilerine zamanında büyük fedakarlıklar yaptığı kişilerce sırtından bıçaklanacak demektir. Rüyada alacaklı görmek, rüya sahibinin insanlardan yana büyük bir darbe yiyeceğine bu nedenle de içindeki iyi tarafını öldüreceğine ve tüm insanlara karşı öfke içinde olacağına delalet eder.

Rüyada Alacaklı Olmak:
Rüyada alacaklı olmak da benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisinden medet umduğu ve hayır beklediği kimselerden bu durumun tam aksine hayırsızlık vefasızlık ve nankörlük göreceğine ve büyük bir şok yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Borçlu Olmak:
Rüyada borçlu olmak, rüya sahibinin ihanete ve iftiraya uğrayacağına, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine işaret eder. Kişinin çok üzüleceği ve yıkılacağı sözler duyacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Borçtan Kurtulmak:
Rüyada borçtan kurtulmak, ferahlık ve esenlik bulmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hayır göreceği kararlar alacağına ve sıkıntılarından kurtulmak için ilk adımı atmayı başaracağına bu sayede yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Borç Ödemek:
Rüyada borç ödemek iyilik bulmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hastalıklarından, yaşadığı zorluklardan, çektiği meşakkatten ve üzüntülerinden sıyrılacağına işaret eder. Kişi içini kemirip duran vesveseleri kafasından atmayı başaracak diye yorumlanır.

Rüyada Borç Vermek:
Rüyada borç vermek, ticarette kaybetmeye ama özel hayatta kazanmaya ve başarılı olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin tam da yokluğa düştüğü bir sırada karşısına karşı cinsten hayırlı bir kişinin çıkacağına ve kötü günlerini bu kişinin heyecanı sayesinde atlatacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Bu adam dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 2. b0001s dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 3. Sardunya dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 4. Zülfiye dedi ki:

  Rüyada Alacaklı Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 5. hümeyra dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 6. seda dedi ki:

  Harika bir yazı Admin

 7. Gülçin dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

 8. bengü dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle