Rüyada Alabalık Görmek

Rüyada Alabalık Görmek:
Rüyada alabalık görmek, çok hayırlıdır ve büyük bir kısmete işaret eder. Bolluk ve berekettir ve daha ziyade maddi anlamda değerlendirilir. Kazancın artması, yeni gelir kaynaklarına sahip olma imkânı elde edilmesi, şansın ve bahtın açık olması şeklinde tabir edilir. Çok hayırlı bir rüyadır, mutlu ve güzel bir hayat ile değerlendirilir. Rüyada alabalık görmek, hayatın her anlamıyla kazançlı olacağına ve uğur getirecek olaylarla karşılaşıp böyle kişilerle tanışmaya işaret eder.

Rüyada Alabalık Tutmak:
Rüyada alabalık tuttuğunu gören kişi hayattan yana büyük nimetler ve büyük paralar kazanma şansına kavuşacak demektir. Zenginlik anlamına gelirken, bir yandan da çok hayırlı bir gönül işi yaşamaya işaret eder.

Rüyada Alabalık Yemek:
Rüyada alabalık yediğini gören kişi çok büyük bir mutluluk yaşayacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi aileden yana çok güzel bir haber alacak ve bu sürpriz haber sayesinde mutlulukların en kıymetlisini yaşayacak diye yorumlanır.

Rüyada Alabalık Avlamak:
Rüya sahibinin hayatına karşı cinsten, açık tenli ve saçları da açık renkli olan biri girecek ve rüya sahibi bu kişi ile sonu mutlu bitecek bir gönül birlikteliği yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Tatlı Su Balığı Görmek:
Rüyada tatlı su balığı görmek, müjde şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin büyük bir sürpriz yaşayacağına ve güzel sözler duyacağına işaret eder.

Rüyada Balık Pişirmek:
Rüyada balık pişirmek pek de iyi değildir düzenin bozulmasına, hayatın çalkantılı bir döneme doğru gideceğine, kazançta zarar edeceğine ve sıkıntıya düşmeye yorulur. Rüya sahibini zorlu geçecek günler bekliyor demektir.

Rüyada Balık Beslemek:
Rüyada balık beslediğini görmek çok hayırlıdır, rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceğine kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. deadd dedi ki:

  Arkadaşımın tavsiyesi ile ögrendim sitenizi başarılar diliyorum Admin.

 2. BirDOST dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Alabalık Görmek

 3. kerem dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 4. HAKAN dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 5. erman amasya dedi ki:

  Rüyada Alabalık Görmek yazısı güzel tşkler Admin

 6. windows dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 7. slm3435 dedi ki:

  Harika A

 8. mami dedi ki:

  Çok güzel bir site,hem dini hem de ders yönünden çok güzel teşekkürler.

 9. pisluq dedi ki:

  Ben bu A yazısını begenırım

BİR YORUM YAZ
site ekle