Rüyada Akvaryumda Balık Görmek

Rüyada Akvaryumda Balık Görmek:
Rüyada akvaryumda balık görmek, rüya sahibi kişinin bolluğa ve zenginliğe sahip olacağına delalet eder. Rüya sahibinin ve ailesinin sahip olunan zenginlikten ömrü boyunca yararlanılacağına işaret eder. Rüyada görülen içi balık dolu olan akvaryum ayrıca rüya sahibi kişinin şansının ve kısmetinin artacağına ve aileden kalacak olan büyük bir mirasa tabir edilir. Akvaryumun içindeki balıkların rengine göre de farklı olarak yorumlanan bu rüya, genel olarak hayra yorumlanır. Rüyada içi ölü balık dolu olan bir akvaryum ise, kazanılan malın, paranın yapılan yanlış seçimler ve harcamalar nedeniyle çabuk tükeneceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Akvaryum Görmek:
Rüyada görülen akvaryumun büyüklüğü kazanılacak ya da sahip olunacak malın büyüklüğüne ve çokluğuna işarettir. Büyük akvaryumda bulunan büyük balıklar rüya sahibi kişinin büyük bir kısmete sahip olacağına, şansının açılacağına ve çok zengin olacağına delalet eder. Rüya sahibi kişinin zengin olacağı ve hane yaşantısında huzurlu bir hayat sürecek demektir. Temiz ve aydınlık bir akvaryum, temiz ve hayırlı kısmete, kirli akvaryum ise kişiye sıkıntı verecek olan bir haber olarak işaret eder..

Rüyada Küçük Akvaryum Görmek:
Rüyada küçük ve temiz bir akvaryum görmek ummadığınız yerden gelecek olan ufak bir paraya ve bu paraya bağlı olarak sıkıntılarınızdan geçici olarak kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada görülen küçük akvaryum kirli ve suyu bulanıksa iş hayatınızda yaptığınız bir hata nedeni ile üstlerinizin size duyduğu saygınlığı, itibarı ve güveni kaybedeceksiniz demektir diye yorumlanır.

Rüyada Boş Akvaryum Görmek:
Rüyada boş akvaryum görmek, geleceğiniz ile ilgili bazı planlarınızın istediğiniz gibi gitmeyeceğine, mesleki kariyeriniz ile ilgili bir süre daha gelişme yaşamayacağınıza delalettir. Aynı zamanda boş akvaryum gönül ilişkilerinizde yaşadığınız hayal kırıklıklarına da işaret etmektedir. Rüyasında boş akvaryuma balık koyduğunu gören kişinin kısmeti ve şansı artacak demektir diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ali dedi ki:

  önemli bilgiler Admin

 2. hayal dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. Kemal dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Akvaryumda Balık Görmek yazılarınız güzel

 4. İsmail dedi ki:

  O kadar güzel ki Admin

 5. sevdam dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

 6. elif dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 7. ypekez dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

BİR YORUM YAZ
site ekle