Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek:
Rüyada akvaryum balığı görmek, iş hayatınızda yaşayacağınız yeni atılımların olacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına delalet eder. Rüyanızda gördüğünüz akvaryum balıklarının sayısı fazla ise elde edeceğiniz kısmetlerin artması ve aynı zamanda da talihinizin çok açık olacağına yorumlanır. Kişinin rüyasında canlı balık dolu bir akvaryum görmesi, şansının açılacağına, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Akvaryum Balıklarına Yem Vermek:
Genel olarak kişinin iş hayatı ile ilgili yaşayacağı başarılara tabir edilir. Rüyasında balıklara yem verdiğini gören kişinin, işinde yatırım yaparak kazancını daha yüksek rakamlara çıkaracağına delalettir. Bazen akvaryumda yüzen balıklar, rüya sahibinin kazanacağı zenginliğe ve itibara bazen de kazanılan paranın yapılan yanlış seçimler nedeni ile çabuk kaybedileceğine delalet eder.

Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek:
Rüyasında akvaryumda ölmüş balık olduğunu gören kişi başına gelecek tatsız bir olay nedeni ile üzüntü yaşayacak anlamına gelir. Akvaryumda birden çok ölü balık görülmesi yaklaşan kötü bir gelişmenin habercisidir. Ölmüş balıklar aynı zamanda kötü şans olarak işaret eder.

Rüyada Boş Akvaryum Görmek:
Rüyada boş akvaryum görmeniz çalışma hayatınızdaki emeklerinizin ve gayretlerinizin boşa çıkacağı anlamına gelir. Çalışmalarınızın karşılığını almanızı engelleyen kişilerin varlığına, amirlerinizin çalışmalarınızı görmezden geldiğine, sizi çekemediğine ve uzun bir süre bulunduğunuz pozisyonunuz ile ilgili beklediğiniz terfiyi alamayacağınıza delalet eder.

Rüyada Akvaryumdaki Balığı Yemek:
Rüyada akvaryumdaki balıkları yediğini gören kişi sağlığına dikkat etmelidir. Bu rüyanın uyarıcı bir yanı vardır ve kişinin içinde bulunduğu süreçte kendisine ihtimam göstermesi gerektiğine işaret eder. Akvaryumdaki balıklar ölü ise ve kişi o balıkları yiyorsa, sıhhatle ilgili beklenmedik bir hastalık hasıl olur. Farklı bir yoruma göre de kişinin hastalıklarından kurtulup sağlıklı ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. paradise dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 2. gulsunbul dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Admin

 3. kutlu dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 4. Sevgi dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 5. ece dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Akvaryum Balığı Görmek..

 6. Servet dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Admin

 7. Gülcan dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 8. burcin dedi ki:

  Çok çok güzel A

 9. refaba_2014 dedi ki:

  cok güzel Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

 10. Servet dedi ki:

  Siteniz çok güzel Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle