Rüyada Aktör Görmek

Rüyada Aktör Görmek:
Rüyada aktör görmek, rüya sahibinin keyfe keder yaşadığına, eğlenceye, lükse, rahata ve konfora düşkün olduğuna, bugününe bakıp, uzun vadede planlar yapmadığına işaret eder. Kişi, anının yaşamaya bakan, hayatın ne kadar kısa olduğunun bilincinde olan bu nedenle de öyle ufacık tefecik sorunları kafasına takmayan, dünyanın acılarına mümkün olduğunca gülüp geçen kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek:
Rüyasında tiyatro oyuncusu gören kişinin rüyası, hiç beklemediği bir anda hayatında çok güzel bir gelişme olacağına ve bu sayede rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine ve zor günlerini daha kolay atlatma fırsatı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Film Oyuncusu Görmek:
Rüyada film oyuncusu görmek, rüya sahibinin geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, yokluğundan ve çektiği maddi zorluklardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Yönetmen Görmek:
Rüyada bir filmin ya da bir tiyatro oyununun yönetmenini görmek, çok önemli işlerin başında olan, en rütbeli ve en yetkili kimsenin varlığına tabir edilir. Bu kişi, yükümlülüğü ağır olan ama söz hakkı da bir o kadar fazla olan kimsedir ve masaya yumruğunu vurduğunda akan sular durur diye yorumlanır.

Rüyada Figüran Görmek:
Rüyada figüran görmek, fındık kabuğunu doldurmayacak ve hiçbir işe faydası olmayacak meseleler için bir araya gelen insan topluluğuna bir diğer tabirle amaçsız yığınlara delalet eder.

Rüyada Sahne Görmek:
Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin bir gün öleceğinin farkında olarak yaşadığına bu nedenle hayata karşı daha esnek ve daha ılımlı olduğuna tabir edilir. Kişi, hayattan zevk almaya bakan, yaşadığı her dakikanın ve aldığı her nefesin kıymetini bilen, hayatta ne kadar güzellik yaşarsa bunu kar sayan kişi olarak yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. İsimsiz dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 2. Birisi dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 3. nesrin dedi ki:

  Yureginize saglik Admin.

 4. hilal dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 5. deneycii dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. kardelen dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 7. hilal dedi ki:

  Çok öğretici olmuş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle