Rüyada Aktar Görmek

Rüyada Aktar Görmek:
Rüyada aktar görmek, yaşanan bütün sağlık sorunlarının Allah’ın izni ile şifa bulacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine ve sorunların kısa zaman içinde çözüm bulacağına işaret eder. Aynı zamanda, bereket ve bolluk içinde yüzmeye, mutlu olmaya, zor zamanları geride bırakmaya ve üzüntüleri mutluluğa çevirmeye işaret eder.

Rüyada Aktar Dükkanı Görmek:
Sıkıntıların azalması sayesinde iş hayatının düzeleceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada Baharat Görmek:
Kişinin, gördüğü baharata bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Eğer görülen baharat sağlığa yararlı bir baharatsa hayırlı kapıların açılacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına rivayet eder. Eğer görülen baharat zarar verici ise büyük parasal zararlara uğranacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve üzüntü duyulacak bir olayla karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada Meyan Kökü Görmek:
Sağlık sorunlarının kısa süre içinde şifa bulacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine yorumlanır.

Rüyada Kara Hindiba Görmek:
Parasal sorunların sona ereceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine ve bu iş sayesinde tanınan bir kişi olunacağına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. mev64 dedi ki:

  Ben bu siteyi çok beğendim çok güzelAdmin

 2. İnci DÜNYA dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Aktar Görmek

 3. Smail dedi ki:

  Harika A

 4. Canan dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Orhan

 5. yaren dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Orhan…

BİR YORUM YAZ
site ekle