Rüyada Akşam Namazı Görmek

Rüyada Akşam Namazı Görmek:
Rüyada akşam namazı görmek, kişinin yaşamında pek çok hayırla karşılaşacağına alamet eder. Özellikle İslami açıdan müreffeh bir yaşama sahip olan kişinin kendisi kadar ailesinin de inancını desteklediğine, herkese örnek davranışlarda bulunduğuna ve her geçen gün daha çok sevap işlediğine alamet eder. Evlat sahibi olmak isteyenlerin dualarının kabul olmasına ve yoksul kişilerin maddi güçlerinin artacağına da alamet olan rüya, her geçen gün artan rızık sayesinde geçmişe göre daha iyi bir hayat sürülmesine de yorumlanır. Kendisinden yaşça küçük ama maneviyatı güçlü bir kimse ile evlilik yapılacağına, iş konusunda ömür boyu sürdürülecek bir memuriyete veya kendi şirketini açmaya da tabir edilen rüya son derece hayırlı demektir.

Rüyada Akşam Namazı Kıldığını Görmek:
Allah sevgisi ile dolu bir kalbe sahip olan kişinin her işi severek ve gönülden yaptığına, tüm dileklerinin gerçekleşmesi sonucunda elde ettiklerini başkaları ile de paylaşacağına, ailesine her zaman sevgi dolu yaklaşımlarda bulunarak, çocuklarına da doğru yolu gösterip, onların iyi birer insan olmalarına katkıda bulunacağına yorumlanır. Akşam namazı kılan kişinin sorunları çözülür ve dertleri de biter. Özellikle borcu olan kimselerin kendilerine yakın olan kişilerden ciddi bir destek göreceğini, her sıkıştığı anda yardımına koşan insanlar sayesinde hiç bunalmadan sorunlarını çözebileceğine delalet eder.

Rüyada Akşam Namazına Camiye Gitmek:
Büyük bir sevap işleneceğine, özellikle hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, Allah katında bu büyük sevapların karşılığını da görerek ahiret hayatında da rahat olacağına yorulur.

Rüyada Akşam Namazı Görmenin Psikolojik Yorumu:
Ruhen bir arayışta olan kişilerin manevi anlamda kendilerini yenilemek istediklerine, özellikle dini konularda araştırıma yaptıklarına ve sürekli olarak inançlarına yönelik düşünceler içinde olduklarına ve hayatlarını değiştirip daha dini bütün bir şekilde yaşamak istediklerine alamet eden bir rüyadır. Kendisini izole ederek maneviyata düşkün bir yaşam tercihinde bulunmak anlamına da gelen bir sembollerden biri demektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. leyla dedi ki:

    Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

  2. beytullah dedi ki:

    elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Akşam Namazı Görmek..

BİR YORUM YAZ
site ekle