Rüyada Akşam Görmek

Rüyada Akşam Görmek:
Rüyada akşam görmek, gam, keder, hüzün ve dert anlamına gelir. Rüya sahibinin duygusal olarak çok hassas olacağı, yaşayacağı olaylardan çok fazla etkileneceği, ezileceği, büzüleceği, eğilip, büküleceği ve pek çok kişiye kırılacağı ile tabir edilir. Aksilik yaşamaya, başarısız olmaya, hayal kırıklığı içinde kalmaya ve tüm umutlarını yitirmeye işaret eder. Rüya sahibinin tüm çareleri tüketeceğine ama yine de sıkıntılarından kurtulamayacağına yorumlanır.

Rüyada Akşam Ezanı Duymak:
Rüyada akşam ezanı duymak, kurtuluş ile açıklanır ve rüyayı gören kişinin borçlarından, hastalıklarından ve manevi ağırlığından nihayet kurtulmak için çözümlere kavuşacağına ve hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına alamet eder.

Rüyada Akşam Namazı Kılmak:
Rüyada akşam namazı kılmak, rüya sahibinin sorumluluklarını bilen bir kişi olduğuna ve işlerini zamanından önce teslim edecek kadar disiplinli davrandığına ve işini ciddiye aldığına delalet eder.

Rüyada Akşam Sefası Çiçeği Görmek:
Rüyada akşam sefası çiçeği görmek, çıkarsız ve katıksız bir sevdaya düşmeye ve kişinin içinde kopacak fırtınalara rivayet edilir. Rüya sahibinin kendisine aynı duygularla yaklaşan biri ile hayırlı ve güzel bir gönül ilişkisi kuracağına yorumlanır.

Rüyada Akşam Olduğunu Görmek:
Rüyada akşam olduğunu görmek, zorluk ve zahmet yaşamaya, ticaret hayatında belirsizliğe düşmeye ve bir türlü önünü göremez olmaya yorulur. Ayrıca kişinin maddi açıdan imkanlarının kısıtlanacağı anlamına yorulur.

Rüyada Akşam Karanlığı Görmek:
Rüyada akşam karanlığı görmek, rüyayı gören kişinin başına tatsız olaylar geleceğine, işlerinin yarım kalacağına, hayallerinin suya düşeceğine, emeklerinin boşa gideceğine ve çok mutsuz olacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Gece Görmek:
Rüyada gece görmek, kişinin iki fikirlilik edeceğine yani daha açık bir tabirle kararsızlık yaşayacağına, bu sürede hem vakit hem de nakit kaybederek zarar edeceğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. GüzeL Mekan dedi ki:

    Emeğinize sağlık. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle