Rüyada Akrepler Görmek

Rüyada Akrepler Görmek:
Rüyada akrepler görmek, rüyayı gören kişiyi doğruluktan, inancından, güzel hal ve hareketlerinden edecek art niyetli kişilerle karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi niyetinden faydalanmak ve onun sırtından menfaat elde etmek isteyen bir takım kötü düşünceli insanların peyda olacağına, rüya sahibini deyim yerindeyse kendi safına çekmek için ellerinden geleni yapacaklarına yorulur. Rüyayı gören kişinin bu kimselere uyması halinde hem günahkâr olacağı hem de zarar edeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Küçük Akrepler Görmek:
Rüyayı gören kişinin önemsiz gibi görünen ama işin içinden çıkmakta oldukça zorlanacağı olaylar yaşayacağına ve bu durumlara arsız ve yüzsüz bazı kişiler nedeni ile düşeceğine tabir edilir ve gizli düşmanların varlığına delalet edilir.

Rüyada Yavru Akrepler Görmek:
Rüyayı gören kişinin çevresindeki güçsüz ama yine de can sıkmayı, huzur kaçırmayı ve kafa karıştırmayı başaran bazı kem gözlü ve kötü niyetli kimselerin varlığına tabir edilir. Fesat, yalancı ve dedikoducu kişilerin varlığı üzerinden yorumlanır.

Rüyada Siyah Akrepler Görmek:
Rüyada siyah akrepler görmek çok iyi ve hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin özellikle de ticarette öne çıkacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, maddi olarak üstünlük elde edeceğine bu sayede çok daha güçlü olacağına alamet eder.

Rüyada Akrepleri Öldürmek:
Rüyayı gören kişinin kendisine ayak bağı olan, başarısını engelleyen, malından ve parasından sahiplenmeye çalışan, zararlı ve gereksiz kişilerden kurtulmayı başaracağına, bu sayede tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına alamet  edilir.

Rüyada Zehirli Akrep Görmek:
Rüyayı gören kişinin üzülmesine, dertlenmesine, kedere ve yasa düşmesine neden olacak bir insana ve onun yüzünden yaşayacağı adeta felaket gibi günlere işaret eder. Rüya sahibi deyim yerindeyse bir dost kazığı yiyecek diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Adem dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 2. kartal_magduru_985 dedi ki:

  istek konu alıyormusunuz Admin.

 3. sonyolcu dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. logologo dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle