Rüyada Akrep Sokması

Rüyada Akrep Sokması:
Rüyada akrep sokması, hayırsızlık, uğursuzluk, şanssızlık ve kötülük olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin acı çekeceği, ağlayacağı, sızlayıp, dövüneceği ve yas tutacağı günler yaşayacağı, sarsılacağı, uzun süre kendine gelemeyeceği ve yaşadıklarının etkisinden kısa zamanda kurtulamayacağı anlamına gelir. Bu rüya, bazı rüya tabirlerine göre rüya sahibinin kurtuluş gününe kavuşamayacağı ile yorumlanır.

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek:
Bir kişi rüyasında kendisine akrep soktuğunu görürse eğer o kişi türlü melanetlere uğrar diye yorumlanır. Sıkıntı, zorluk, başarısızlık ve hayal kırıklığı olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz olmasına neden olacak bazı kötü olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Elini Akrep Sokması:
Rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, maddi gücünü yitireceğine ve manevi yanının da çökeceğine alamet eder. Kazancın düşmesine, kişinin yaşayacağı musibetler nedeniyle tüm keyfinin kaçacağına ve rüya sahibinin hiçbir şeyden zevk almaz olacağına yorumlanır.

Rüyada Siyah Akrebin Sokması:
Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara tabir edilir. Çaresiz durumlara düşmeye, çıkmaza girmeye ve çabaladıkça daha başarısız olup moral ve güç kaybetmeye işaret eder. Hayır getirmeyecek, meşakkatli bir dönemin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Ayağını Akrep Sokması:
Rüyada ayağını akrep soktuğunu gören kişinin canın sıkılmasına ve hayattan aldığı keyfin kaçmasına sebep olacak bazı olayların yaşanacağına ve rüya sahibinin kendi derdine düşeceğine bu nedenle de gözünün hiçbir şey görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Birini Akrep Sokması:
O kişinin kötü haberlerini almaya yorulur. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü kimsenin yaşayacağı zorluklara, zahmete ve çileye şahit olacağına ve o kimse adına çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Akrep Sokması:
Rüyayı gören kişinin kazalara ve belalara çok yakın olacağı günler geçireceğine ve bu dönemde çok dikkatli olması gerektiğine yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. macintosh dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Akrep Sokması

 2. nihat dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 3. kaderim dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Akrep Sokması yazılarınız güzel

 4. Gamze dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 5. cafer dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 6. aysu dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Orhan .

 7. refaba_2014 dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle