Rüyada Akrabaları Görmek

Rüyada Akrabaları Görmek:
Rüyada akrabaları görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin etrafında sahici dostları olduğu ve onlardan her zaman destek göreceği anlamına gelir. Kişi, zor gününde hiç tereddüt etmeyerek kapılarını çalacağı ve geri çevrilemeyeceğini bildiği ve samimiyetlerinden emin olduğu arkadaşlara sahip demektir. Fakat belirtmekte fayda var ki bazı rüya tabirleri bu rüyanın şanssızlık olduğuna işaret ettiğine inanırlar.

Rüyada Akrabaları Evinde Görmek:
Bir kişi rüyasında akrabalarını evinde görürse o kişilerden haber alacağına ya da gerçekten de o kimselerin yakın zamanda kendisini ziyarete geleceklerine rivayet edilir. Rüya sahibinin uykusunda evine geldiğini gördüğü akrabalarının kendisini andıklarına ve düşündüklerine yorumlanır.

Rüyada Akrabaları Kalabalık Görmek:
Onlardan gelecek hayra alamet eder. Rüyayı gören kişinin akrabalarının her zaman kendisi için hayırlı kimseler olacağına, onunla dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine delalet edilir.

Rüyada Akrabalarının Öldüğünü Görmek:
Onlardan gelecek güzel, temiz ve müjdeli haberlere işaret eder. Rüyayı gören kişinin onlarla ilgili olarak çok sevineceği, mutlu olacağı ve onlar adına heyecanlanacağı sözler işiteceğine işaret eder.

Rüyada Akraba Düğünü Görmek:
İyi ve güzel olana delalet eder. Olumlu gelişmelere, yüz güldürecek olaylara, ferahlığa, rahatlığa, esenliğe, huzura ve başarıya rivayet edilir. Rüya sahibi için moral olacak ve tüm hayatını etkileyecek değişikliklerin meydana geleceğine yorumlanır.

Rüyada Akrabadan Para Almak:
Bu rüya iki türlü tabir edilir. Rüya sahibinin uykusunda akrabasından kâğıt para aldığını görmesi ondan iyilik ve hayır görmesine işaret ettiği şeklinde yorumlanırken, akrabasından demir para aldığını görmesi o kişi nedeni ile alacağı ağırlığa, düşeceği sıkıntıya ve yaşayacağı baş ağrısına işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. muhittin_1967_dajsv dedi ki:

  Süper bi bölüm Rüya Tabirleri kategorisine dahada genişletin Admin

 2. mopus43 dedi ki:

  Bende begendim. Admin

 3. oguzhan dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. sebnem dedi ki:

  Siteye emeği geçen adminimize saygılar.

 5. Sıla dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. Sıla dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş.bir hikaye yazsaydım herhalde bundan daha uzun olmazdı.tek eksik olan resimler,siteye gül resimleri ekleyebilirseniz süper olacaktır.

 7. nikol dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Admin

 8. hearos dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 9. mehmet_demir_k8 dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Admin

 10. Tuba dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 11. gul dedi ki:

  Thanks Admin.

 12. Dilek balcı dedi ki:

  elinize saglık teşekkurler Admin…

 13. oguzhan dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Orhan

 14. Halill dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

BİR YORUM YAZ
site ekle