Rüyada Akrabalar Görmek

Rüyada Akrabalar Görmek:
Rüyada akrabalar görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki iyi niyetli, dürüst, alçakgönüllü ve kendisi için faydalı olan kişilerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin çok sevildiğine, çok değer gördüğüne, herkes tarafından iyi anıldığına ve saygı duyulan kişi olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin gerçek dostları olduğu, onlar sayesinde başının hiç derde girmeyeceği, sırtının da yere gelmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kalabalık Akrabalar Görmek:
Rüyayı gören kişinin çevresi için çok güzel işler yapacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işaret eder.

Rüyada Ölmüş Akrabalar Görmek:
Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, güzel, olumlu ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına yorumlanır.

Rüyada Küs Akraba Görmek:
Rüyayı gören kişinin küs olduğu akrabasıyla yaşadıklarının etkisini hala üzerinden atamadığına, sürekli o olayı düşündüğüne, kâh sinirlenip, içerleyip, kahrettiğine, kâh özeleştiri yaparak kendi hatalarını gördüğüne yani kararsızlık ve duygu karmaşası yaşadığına işaret eder.

Rüyada Akrabalarının Öldüğünü Görmek:
Rüyayı gören kişinin akrabalarıyla bol muhabbette, koyu sohbette, afiyette ve ağız tadında olacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına alamet eder.

Rüyada Akraba Düğünün Görmek:
Rüyayı gören kişinin çok hayırlı ve temiz bir kalabalığa gireceğine, hem eğleneceğine, hem gelir elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin pek çok kişi ile bir araya gelerek iş ortaklığı yapabileceği, yeni teklifler alabileceği ya da büyük ihalelere girebileceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Beğendim. Admin

 2. Hatice dedi ki:

  Teşekkürler Admin

 3. memet dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 4. rose dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 5. Ali dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Akrabalar Görmek yazılarınız güzel

 6. SELAHATTİN dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin. Admin

 7. fIash dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 8. brhn67 dedi ki:

  Emeğinize sağlık Orhan.

BİR YORUM YAZ
site ekle