Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada Akıntı Görmek:
Rüyada akıntı görmek, rüyayı gören kişinin, girişeceği işlerden, yapacağı çalışmalardan ve ortaya koyacağı ürünlerden kazandığı paralarla çok büyük yatırımlar yapacağına ve kazandığı paralar ile mal ve mülk alımına ağırlık vereceğine delalet eder. Aynı zamanda, sevilen ve sayılan insanlar ile ortak yapılacak ve iki tarafın da çok para ve mal kazanacağı bir işe delalet eder.

Rüyada Akarsuya Düşmek:
Rüyada akarsuya düşmek, rüyayı gören kişinin kendi iradesi dışındaki olaylarla karşılaşacağına ve ne kadar müdahale etmeye çalışırşa çalışsın işin altından kalkamayacağına işaret edilir.

Rüyada Bir Şeylerin Akıntıya Kapılması:
Rüyada bir şeylerin akıntıya kapıldığını görmek, çalışılan işte uğranacak büyük bir zararın çok büyük bir miktarda para harcanarak giderilmesine alamet edilir.

Rüyada Irmağın Aktığını Görmek:
Rüyada ırmağın aktığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır dört gözle beklediği ve geldiği zaman çok güzel şeyleri de beraberinde getirecek ve kişilerin hayatını değiştirecek büyük bir hediyeye yorumlanır.

Rüyada Akıntının Evleri Sökmesi:
Rüyada akıntının evleri sökmesi, rüya sahibinin, bazı sorunlara hiçbir şekilde müdahale edemeyeceğine ve müdahale etmeye çalışsa bile çabalarının sonuçsuz kalacağına alamet edilir.

Rüyada Akıntıya Kapılmak:
Rüyada akıntıya kapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin sadece kendisine güvenebileceğine ve kimseden yardım beklememesine işaret eder.

Rüyada Kendini Akarsuyun Başında Görmek:
Rüyada kendini akarsuyun başında gören kişinin, hayatının çok güzel ve sağlıklı geçeceğine ve ailesi ile refah ve huzur içinde yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Su Akıntısı Görmek:
Rüyada su akıntısı görmek, yapılan işler ve çalışmalarda elde edilen para ile gerçekleştirilen ve uzun bir zaman boyunca biriktirilen malvarlığına işaret eder.

Rüyada Sal Görmek:
Rüyada sal görmek, iş hayatında kötü gibi başlayıp daha sonra iyiye dönen bir iş ile karşılaşmaya işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Kemal dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 2. asuman dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. kemalk46 dedi ki:

  Allah hepinizden razı olsun .

 4. yusuf_balel dedi ki:

  elinize sağlık gok güzel Rüyada Akıntı Görmek

BİR YORUM YAZ
site ekle