Rüyada Akide Şekeri Görmek

Rüyada Akide Şekeri Görmek:
Rüyada akide şekeri görmek, rüyayı gören kişinin, uzun zamandır muzdarip olduğu ve çok büyük endişelere kapıldığı olaylar yaşayacağına ancak daha sonra bu durumun düzeleceğine ve yaşanan sıkıntıların biteceğine ve güzel günler görüleceğine tabir edilir. Aynı zamanda, çok uzun zamandır yakınılan ve rüya sahibini yatağa bağlamış olan bir hastalığın en kısa sürede düzeleceğine işaret edilir.

Rüyada Akide Şekeri Yiyen Birini Görmek:
Rüyada akide şekeri yiyen birini görmek, yaşanan büyük ve ağır bir hastalığın uzun ve yorucu bir tedavi süreci sonunda iyileşeceğine ve hasta kişinin, eski sağlıklı ve normal hayatına döneceğine delalet edilir.

Rüyada Akide Şekeri İkram Edilmesi:
Rüyada akide şekeri ikram edilmesi, epey bir zamandır çekilen rahatsızlıktan ötürü artık doktora başvurulması gerektiğine ve başvurulmadığı takdirde hem manevi hem maddi çok büyük zararlara uğranacağına işaret eder.

Rüyada Birine Akide Şekeri İkram Etmek:
Rüyada birine akide şekeri ikram etmek, kısa bir zaman önce büyük bir hastalığa yakalanmış bir akrabaya ya da bir komşuya tavsiye verilmesine delalet eder.

Rüyada Pudra Şekeri Görmek:
Rüyada pudra şekeri görmek, yapılan işler ve çalışmalar sayesinde çok kolay ve neredeyse parmak bile oynatmadan çok büyük para ve mal kazanmaya işaret edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, unuttuğu bir sözü yüzünden bir akrabasının ya da tanıdığının zarar görmesine işaret edilir.

Rüyada Nöbet Şekeri Görmek:
Rüyada nöbet şekeri görmek, insanların kendisine ve sözüne güvendiği, yardıma ihtiyacı olana yardım eden, doğru sözlü ve anlayışlı bir kişi olmaya yorumlanır. Ayrıca, yapılan işlerden ve gerçekleştirilen çalışmalardan kazanılan bol paraya ve mala işaret .eder

Rüyada Elma Şekeri Görmek:
Rüyada elma şekeri görmek, geçmiş yıllara duyulan büyük özleme alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Aysen dedi ki:

  Güzel konular.

 2. hande dedi ki:

  Çok sağol yaa. Rüya Tabirleri dahada ekleyin:D

 3. harun dedi ki:

  cok güzel Rüyada Akide Şekeri Görmek

 4. turker dedi ki:

  Soru cevap kısmınıda isteriz Admin.

 5. yıldız dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 6. kerem dedi ki:

  Thanks Admin.

 7. pol dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 8. ayse dedi ki:

  siteniz çok güzelmiş. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle