Rüyada Akbaba Görmek

Rüyada Akbaba Görmek:
Rüyada akbaba görmek, kimseye hayrı olmadığı gibi kendine dahi hayrı olmayan biriyle tabir edilir. Bu kişi erkek olarak tasvir edilir. Rahatına düşkün, uykucu, pasaklı ve üşengeç kişidir. Bir bardak su alıp içmeye üşenir onun bile ayağına gelmesini ister. Ocağın üzerinde pişmiş hazır yemeği tabağa koyup yemeye erinir biri getirirse yer yoksa aç kalır. Bu kişi öyle böyle değil, anormal derecede tembeldir diye yorumlanır. Rüyada akbaba görmek, bazılarına göre uğursuzluk anlamına gelmektedir.

Rüyada Akbaba Tutmak:
Rüyasında akbaba tuttuğunu gören kişi karlı bir işten hatırı sayılır miktarda gelir elde edecek demektir. Bu parayı kazanması hiç kolay olmayacak, çok yorulmasına neden olacak ama harcarken de bir o kadar büyük keyif verecek demektir.

Rüyada Akbaba Öldürmek:
Rüya sahibinin kararlılığı ve net oluşu sayesinde hem iş hayatında hem de özel hayatında mutlu olacağı anlamına gelir. Bu duruş kişiye pek çok imkan sağlayacaktır. Örneğin; başarılı olması, iyi anılması ve çok sevilmesi şeklinde alamet olur.

Rüyada Akbaba Yavrusu Görmek:
Rüyada akbaba yavrusu görmek, rüya sahibinin bir işinin çok yavaş şekilde ilerlediğine işaret eder. Rüya sahibi bu işten büyük kar elde edeceğini bildiği için işin ağır olmasında hiç şikayetçi değildir. Kişi yeter ki iş hallolsun diye düşünüyor diye yorumlanır.

Rüyada Akbaba Saldırması:
Rüyada kendisine bir akbabanın saldırdığını gören kişi aile içinde ya da arkadaş çevresinde bazı ağız münakaşaları, fikir ayrılıkları ve kavgalar yaşayabilir. Rüya sahibi bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir diye yorumlanır.

Rüyada Akbaba Sürüsü Görmek:
Rüyasında akbaba sürüsü görmek, rüya sahibinin borcunu kapaması ya da kendisi için büyük bir avantaj sağlayacak bir işi kaçırmaması için yana yakıla borç para arayacağına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sevda dedi ki:

  Allah razı olsun. Rüyada Akbaba Görmek yazıları çok güzel..

 2. deryab_2015 dedi ki:

  çok güzel bir site çok faydalanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum..

 3. Elif Demir dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 4. AhSen dedi ki:

  Aşk kalbi,kardeş sırtı hedef alıyor Admin .

BİR YORUM YAZ
site ekle