Rüyada Ajanda Görmek

Rüyada Ajanda Görmek:
Rüyada ajanda görmek, rüyayı gören kişinin, hayatını bir düzene sokup uzun zamandır ters giden işleri için bir çözüm bulmaya çalışmasına ve iş hayatında meydana gelen çok büyük bir sorunun ardından yani işten çıkarılmasından sonra yeni bir iş arama sürecine girip olumlu bir sonuç almasına ve para kazanıp hayatına devam etmek için uğraşmasına alamet edilir.

Rüyada İşsiz Kimsenin Ajanda Görmesi:
Rüyada işsiz kimsenin ajanda görmesi, iş hayatından kaynaklanan sıkıntıların ve sorunların yeni ve daha düzgün bir iş bulunarak ortadan kaldırılacağına işaret  edilir.

Rüyada Ajandaya Bir Şey Yazmak:
Rüyada ajandaya bir şey yazmak, iş hayatında ya da sosyal hayatta yeni kapılar açacak ve farklı bir dünyaya giriş imkânı sağlayacak bir kişi ile irtibata geçmeye ve yeni yollara girmeye delalet edilir.

Rüyada Günlük Tuttuğunu Görmek:
Rüyada günlük tuttuğunu görmek, rüya sahibinin, parasal olarak çok zor bir durumdayken eline geçen iş fırsatı sayesinde çalışmaya başlamasına ve gelecek günlerde yaşanacak sıkıntılı zamanlar için para biriktirmesine işaret edilir.

Rüyada Hatıra Defteri Görmek:
Rüyada hatıra defteri gören kişinin, geçmişi ile yüzleşerek yıllar içinde yaptığı hem kendisine hem de başka insanlara zarar veren kötü ve Allah katında günah sayılan şeyler için pişman olup tövbe etmesine delalet edilir. Aynı zamanda, yaşanmış güzel günlerin ardından gözyaşı dökmeye ve hasret çekmeye işaret eder.

Rüyada Hatıra Defterine Bir Şeyler Yazmak:
Rüyada hatıra defterine bir şeyler yazmak, rüyayı gören kişinin, insanlara yaptığı kötülükler, yardım isteyen insanlara ettiği eziyetler ve sevdiği insanlara yaptığı ihanetlerden ötürü vicdani bir hesaplaşma yaşamasına ve kurduğu vicdan mahkemesinde, yaptıklarından ötürü kendisini cezalandırmasına yorulur. Aynı zamanda, yaşanan hayattan pişmanlık duymaya rivayet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Aliş dedi ki:

  sağolun Admin

 2. soner özcan dedi ki:

  Güzel konular Admin.

 3. Grup AOY dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. Gülseren dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Orhan

 5. Elif Demir dedi ki:

  valla bu siteyi çok seviyorum bazen işime yarıyo ya yani anlicanız güzel site Orhan

 6. suna dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

BİR YORUM YAZ
site ekle