Rüyada Ajan Görmek

Rüyada Ajan Görmek:
Rüyada ajan görmek, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatına sahip olan rüya sahibini çekemeyen ve sürekli kendisine zarar vermek isteyen insanların olduğuna, bu insanlar tarafından sık sık farklı şekillerde rahatsız edildiğine, aile saadetinim baltalanmak istendiğine, yakın bir zaman içinde bu kişilerin yapacakları şeyler yüzünden adeta kıyametin kopacağına ve adli makamlar önünde gereken hesaplaşmanın yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Ajan Olmak:
Rüyayı gören kişinin, kimsenin bilmemesi gereken özel bilgilerinin ve eşyalarının birileri tarafından ortalığa döküleceğine, bu yüzden çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine alamet edilir.

Rüyada Ajan Olduğunu Görmek:
Rüyada ajan olmak ile aynı anlama gelmektedir. Çok temiz ve iyi bir insan olan rüya sahibinin, mutluluğunu ve huzurunu çekemeyen insanlar tarafından bazı kötü durumlara düşürüleceğine, bu sebeple ruhsal bazı sorunlar ile boğuşmak zorunda kalacağına ve bu kötü durumlara sebep olan insanları ömrü boyunca affetmeyip hakkını arayacağına delalet eder.

Rüyada Ajan Öldürmek:
Kişisel bilgileri ve sırları ortaya dökülen rüya sahibinin, bunu yapan ve kendisi hakkında çeşitli dedikodular çıkartan kişileri adli kurumların karşısına çıkartarak gereken cezaları almalarını sağlayacağına ve diğer insanlara da aynı şeyleri yapmalarını bu şekilde engelleyeceğine alamet eder.

Rüyada Ajanlık Yapmak:
Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatı içinde kendisine uygun olan, işi için gerekebilecek ve ileride kendisine yararı dokunabilecek, düşünceleri, fikirleri ve bilgileri topladığına, bunlar sayesinde çok iyi çalışmalar ortaya koyabileceğine ve böylece yapmış olduğu işin tutması sayesinde çok iyi bir kazanç elde edeceğine işaret eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hilal dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 2. mehmet dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 3. kartal_magduru_985 dedi ki:

  çok güzel bu siteyi kim kurduysa Allah o kişiden bin kere razı olsun:D

 4. selenay dedi ki:

  ÇOK SEVDİĞİM SİTEYİ Admin

 5. Sevgi dedi ki:

  Güzel ve faydalı bir site olmuş,tüm emeği geçenlerin ellerine sağlık

 6. ahmetkutukoglu dedi ki:

  Allah razi olsun temiz ,yararli ve güzel bir site. Orhan

 7. gul dedi ki:

  Emeğinize sağlık. Orhan

BİR YORUM YAZ
site ekle