Rüyada Aile Görmek

Rüyada Aile Görmek:
Rüyada aile görmek, rüya sahibi için çok makbul bir rüyadır. Çünkü iyiye ve hayra delalet eder. Rüya sahibi için hayat yolunun uzun ama bir o kadar da aydınlık ve güzel olacağına delalet eder. Sağlıklı olmaya, mutluluğa, güzel gelişmelere ve haberlere, hayırlı ve helal olan lokmaya, şans kapılarının her zaman açık olduğuna yorulur.
Rüyada aile görmek, rüya sahibinin hayatı boyunca sırtının yere gelmeyeceği gerek aile hayatında gerekse özel hayatında başarıyı da mutluluğu da yaşayacağı anlamına gelir. Kişinin, hiç ekmeksiz kalmayacağına ve sorunlarının gelip geçici, öylesine sorunlar olacağına, üzülmesine dahi gerek olmayacağına yorumlanır.

Rüyada Aile Halkından Birinin Kaybolduğunu Görmek:
Rüyada aile görmenin tabirinin tam zıddına yani iyi olmayana işaret eder. Rüya sahibi için hayatını ve iç dünyasını olumsuz yönde etkileyecek olan bir haber alması ya da böyle bir durumun içine düşmesine işaret eder.

Rüyada Aile İle Yolculuğa Çıkmak:
Birkaç kişi ile bir araya gelerek hayırlı bir iş yapmak için görüşmeye delalet eder. Rüyasında ailesi ile yolculuğa çıktığını gören kişi, kollarını sıvadığı işten fayda görecek demektir.

Rüyada Aile Dostu Görmek:
Rüya sahibinin kendisi için fayda getirecek ve kendisini mutlu edecek şeylere kulak tıkadığı ve onları bir türlü görmek ve anlamak istemediği şeklinde yorum yapılır. Yani rüya sahibi mutlu olmak varken, mutsuz olmayı seçiyor diye yorumlanır.

Rüyada Aile Fotoğrafı Görmek:
Rüya sahibinin geçmişine olan bağlılığı ile tabir edilir. Rüyasında aile fotoğrafı gören kişi, ne kadar mutlu olursa olsun, geçmişte yaşadığı günlerin yerine hiçbir şeyi koyamıyor ve o günleri her zaman özlüyor demektir.

Rüyada Aile Kavgası Görmek:
Rüya sahibinin yıkılacağı ve çok mutsuz olacağı haberler almasına delalet eder. Rüyada aile kavgası görmek üzüntülü hal şeklinde alamet edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Gamze dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz

 2. refaba_2014 dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsin.

 3. İsimsiz dedi ki:

  cok güzel

 4. sebnem dedi ki:

  Çok sağol yaa. 😀

 5. PC Basinda dedi ki:

  cemal karakterini cook beyeniyorum

 6. AhSen dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 7. deesert dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 8. bekir dedi ki:

  Harika Rüya Tabirleri

 9. love dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 10. sebnem dedi ki:

  ben bu siteyi yazandan allah binlerce razı olsun ramazanda söylerim Admin

 11. emre dedi ki:

  Rüyada Aile Görmek güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 12. avvci dedi ki:

  Güzel konaya değinmişsiniz Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle