Rüyada Ahtapot Görmek

Rüyada Ahtapot Görmek:

Rüyada ahtapot görmek çok yönlü olmaya ve bir şeyi birden fazla değişik açılardan görmeyi başarmaya işaret eder. Rüyasında ahtapot gören kişi zengin meziyetleri olan kişidir. Rüya sahibi perspektifi ve algısı geniş kimse olarak tabir edildiği gibi olaylar karşısında peşin hükümlü olmayan, her olasılığı düşünen ve ona göre hareket eden kişi olarak alamet edilir.

Rüyasında ahtapot gören kişinin kötü ve hazırlıksız durumlar için her zaman bir b, c hatta d planı hali hazırda durur. Bu kişi ticarete de aklı çalışan, aynı anda birden fazla projeyi başarıyla yürütebilecek kapasitede bir kişidir. Yani tıpkı bir ahtapotun kolları gibi her yere yetişen kollara sahiptir demektir.

Rüyada Ahtapot Tutmak:
Rüya sahibinin azmini ve başarısını ifade eder. Rüya sahibi tuttuğunu koparan, çalışkan ve kararlı kişidir. Rüyasında ahtapot tuttuğunu görmesi ne istediğini bilen kişi olduğu anlamına gelir diye yorumlanır.

Rüyada Ahtapot Yemek:
Rüya sahibinin karşısına çıkan her türlü kötülük, sıkıntı ve zorlukla baş edebilme kudretine sahip olduğu şeklinde tabir edilir. Rüya sahibi geliştirdiği akıllı stratejiler sayesinde çevresinde kendinden haz etmeyen kişileri uzağında tutmayı başaracak demektir.

Rüyada Ahtapot Öldürmek:
Rüya sahibinin hayatındaki tüm sorunlardan telaşa kapılmadan, sakin bir şekilde hareket ederek kurtulmayı başarması anlamına gelir. Kişi çok yönlü çözümleri ile en büyük ve çözümsüz gibi duran sorunu dahi halledecek demektir.

Rüyada Ahtapot Yakalamak:
Rüya sahibinin giriştiği büyük bir işin altından kalkması için bir hayli ter dökmesi gerektiğine, o çok istediği işi alabilmesi için dört kolla, her kanaldan saldırmasının lazım geldiğine işaret eder.

Rüyada Ahtapot Saldırısı:
Kem gözlere ve nazarlara gelmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilere dikkat etmesi gerektiği şeklinde tabir edilir diye yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. glkoguz dedi ki:

  Süper bi bölüm A kategorisine dahada genişletin Admin

 2. dayy dedi ki:

  elinize sağlık..iyi ki varsınız Rüyada Ahtapot Görmek..

 3. b0001s dedi ki:

  Emeğinize sağlık hocam Admin

 4. fuat dedi ki:

  Rüyada Ahtapot Görmek yazısı güzel tşkler Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle