Rüyada Ahır Görmek

Rüyada Ahır Görmek:

Rüyada ahır görmek, rüya sahibinin hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine işaret eder. Rüya sahibi hayatı boyunca hayırların en güzellerini bulacak, kısmetlerin en büyüklerine sahip olacak, kötü kişilerden ve musibetlerden uzak duracak demektir. Rüyasında ahır gören kişinin hayatı başarı ve zaferlerle dolacak diye yorumlanır.

Rüyada Ahır Temizlemek:

Rüyasında ahır temizlediğini gören kişi, sabit fikirliliğinden, inadından ve kininden vazgeçecektir. Bu rüya, rüya sahibinin hayatta sadece siyah ve beyaz renklerin olmadığı, arada gri renginde olduğunu anlayacağı bir olay yaşamasının ardından bu değişimi geçireceğine tabir edilir. Bu sayede kırılmaz sanılan o inadı da kırılmış olacağına delalet eder.

Rüyada Ahır Dolusu İnek Görmek:

Rüyada ahır dolusu inek görmek, rüya sahibinin zenginliğe, huzura ve mutluluğa kavuşmasına, muradını almasına ve bu sayede hayatının kusursuz şekilde ilerlemeye başlamasına işaret eder. Bu durum gelip geçici değil, ömrünün sonuna kadar bakidir diye yorulurmlanır.

Rüyada Ahırda At Görmek:

Rüyasında ahırda atların olduğunu gören kişinin resmi kurumlardaki bir işinin tatlılıkla ve kolaylıkla hallolacağına işaret eder. Bu iş rüya sahibinin istediğinden de kolay olacak, rüya sahibinin de kafası rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Boş Ahır Görmek:

Rüyada boş ahır görmek, rüya sahibinin işlerinin hafiflemesine bu sayede kendisine ve sevdiklerine daha fazla vakit ayırabileceğine delalet eder. Rüya sahibi, bu sayede sosyal aktivitelere de daha fazla ağırlık verebilecek ve stresini kolaylıkla atabileceğine yorumlanır.

Rüyada Ahırın Yandığını Görmek:

Rüyada ahırın yanması hayırlı değildir, rüya sahibinin fevri ve tez canlı olduğuna, düşünmeden hareket ettiğine bu nedenle de çevresindekileri üzüp, kırdığına ve etrafında insan bırakmadığına delalet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Sıla dedi ki:

  Çok çok güzel Rüya Tabirleri

 2. Sevgi dedi ki:

  Çok güzel böyle devam. Admin

 3. gulsunbul dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun Admin

 4. Smail dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

 5. aslan dedi ki:

  Beğendim. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle