Rüyada Ağız Kokusu Görmek

Rüyada Ağız Kokusu Görmek:

Rüyada ağız kokusu görmek, işgüzar, patavatsız, konuştuğunu akıl ve mantık süzgecinden geçirmeyen, her düşündüğünü dile getiren ve lafın sonunun iyi bir yere mi yoksa kötü bir yere mi gideceğini hesap etmeyen bir kimsenin varlığı ile tabir edilir. Kişi, kendi ağzıyla, kendisini hem rezil hem de vezir etmeyi başaran, çoğu kez yalan yanlış ve kulaktan dolma sözleri dillendirerek, başının ağrımasına sebep olan kimse olarak tarif edilmektedir.

Rüyada Ağzı Kokmak:

Bir kişi eğer rüyasında kendi ağzının koktuğunun görür ya da hissederse, malıyla ve parasıyla övündüğüne bu nedenle de insanlar arasında sonradan görme olarak tanımlanıp, kendisinden haz edilmediğine yorulur. Kişi, sırf bu huyu nedeniyle toplumda dışlanan kimse olacaktır.

Rüyada Birinin Ağzının Kokması:

Rüyada birinin ağzının koktuğunu görmek ya da o ağız kokusu almak, rüya sahibinin canının sıkılacağı ve moralinin çok bozulacağı bir takım olaylar yaşayacağına ve suratının asılacağına işaret eder. Kişi, çok gergin ve stresli günler geçirecek demektir.

Rüyada Tükürük Görmek:

Rüyada tükürük görmek, varlıklı olmak anlamına gelir. Rüya sahibinin ileride çok zengin olacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Yere Tükürmek:

Rüyasında yere tükürdüğünü gören kişi, haksız yollardan, hileyle, fesatla ve başkalarının hakkından alarak menfaat elde edecektir. Fakat varlık elde ederken bir değer yandan da yoksulun bedduasını ve ahını da almış olacak diye yorumlanır.

Rüyada Salya Görmek:

Rüyada salya görmek, kişinin gururunu okşayacak, güvenini yerine getirecek ve yüzünü güldürecek olan övgüler alacağına işaret eder. Bu rüya genel anlamı ile hoşluk, keyif ve ağız tadı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sürprizler yaşayacağına alamet eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. fuat dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Rüyada Ağız Kokusu Görmek yazılarınız güzel

 2. fatma dedi ki:

  Kadınlar ilgili erkekten değil,sadece kendilerine ilgi gösteren erkekten hoşlanırlar

 3. sdtkar33 dedi ki:

  Aydınlatıcı bir yazı Yazmışsınız Admin

 4. hamdi dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

BİR YORUM YAZ
site ekle